Wśród konopi mamy do wyboru liczne odmiany. Obecnie na rynku dostaniemy zarówno czyste konopie, jak i wiele modyfikacji. Amnesię haze możemy zaliczyć do takich właśnie krzyżówek genetycznych. Otrzymuje się ją z nasion sativy z niewielką domieszką indica. Nasiona te szybko rosną i pozwalają na pozyskanie bujnych, obfitych plonów odpornych na warunki zewnętrzne.

Popularna odmiana amnesii haze z Amsterdamu

amnesia hazeZ Amsterdamu wywodzi się popularna odmiana konopi służących do palenia. Amnesia haze wbrew swojej nazwie wcale nie powoduje utraty pamięci. Jest za to cenionym specyfikiem dla koneserów marihuany. Zyskała wysokie noty na targach zielonego suszu i zdobyła nawet wyróżnienia. Charakteryzuje się cytrusowym smakiem i lekkim, orzeźwiającym zapachem. Daje bardzo szybkie efekty pobudzenia umysłowego, jasności postrzegania i kojarzenia. Zawiera w swoim składzie THC, co oznacza, że działa pobudzająco. Wybierając amnesię haze mamy pewność, że jest to produkt sprawdzony i doceniany przez koneserów, plantatorów konopi i użytkowników. Ten szczep marihuany polecany jest dla ludzi, którzy potrzebują dobrej zabawy, szybkiego pobudzenia i dopływu energii. Jeśli chodzi o hodowlę, posiada stożkowate kwiaty i jest łatwa w uprawie. Popyt na tego typu konopie stale rośnie. Daje możliwości zabawy i nie uzależnia. Pozwala osiągnąć jasność umysłu i wiele przyjemnych doznań emocjonalnych.

Marihuana do palenia występuje w bardzo wielu odmianach. Warto zwrócić uwagę na jedną z nich, pochodzącą z Amsterdamu amnesia haze. To bardzo popularna mieszanka energetycznych, cytrusowych gatunków sativy, pochodzących z Hawajów i Jamajki. Amnesia daje szybkie efekty polegające na euforii, pobudzeniu i przypływie energii. ma miły, cytrusowy zapach, który długo utrzymuje się w powietrzu.