Prowadziłem jednoosobową działalność gospodarczą skupiającą się przede wszystkim do rozwożeniu małych przesyłem. Jednak osobówka na pewno nie poradziłaby sobie z takimi paczkami, gdyż mimo małych rozmiarów było ich sporo i faktycznie trzeba było się zastanowić, czy nie warto zainwestować w jakiś nowy model auta.

Wynajmowanie samochodów w mieście

wynajem dostawczych w krakowieDopiero rozkręcałem swój biznes, jednak do głowy wpadł mi pewien pomysł, a mianowicie skorzystanie z opcji wynajmowania samochodów dostawczych od firm, które się w tym specjalizują i na pewno są w stanie mi odpowiedzieć na pytanie, jak to wygląda jeśli chodzi o wypożyczanie samochodów dostawczych. Wynajem dostawczych w krakowie uważałem zawsze za coś bardziej skomplikowanego, jednak na pewno nie chciałem najnowszych i najlepiej wyposażonych, gdyż takie siłą rzeczy są o wiele droższe. Interesowały mnie takie auta, za które zapłacę mniej niż sto złotych na dobę wynajmu i faktycznie możliwości miałem sporo jeśli chodzi o taki przedział cenowy. Mogłem z powodzeniem zainteresować się wynajmowaniem samochodów znanych marek, ale także tych mniej znanych producentów, które były tańsze. Współpraca z wypożyczalnią samochodów dostawczych była bardzo prosta i przyjemna. w Zasadzie jedyne, o co musiałem zadbać to wpłacenie kaucji, chociaż w przypadku wynajmu na jeden dzień udało mi się wytargować, że nie trzeba wpłacać tych kilku procent od wartości auta.

Najlepsze w wynajmie było to, że nieważne, co się stanie z samochodem, oczywiście nie z winy wynajmującego, to firma wszystko naprawi. Tym bardziej kusiło mnie skorzystanie z opcji wynajmowania samochodu na dłuższy czas. Wypożyczalnia samochodów dostawczych na pewno dobrze poradzi sobie z każdym zamówieniem od klientów, którzy chcą wybrać dobry model dla siebie.