Każdego roku przed świętami Bożego Narodzenia zajmuję się sprzedażą bombek i ozdób choinkowych. Jest to taka moja dodatkowa działalność, którą zajmuję się tylko od połowy listopada do świąt. Nie produkuję ozdób, które sprzedaję. Dogadałem się po prostu z producentem, że wezmę od niego towar i na własną rękę zajmę się jego sprzedażą.

Opakowania ze styropianu zamawiam u producenta

polecany producent opakowań styropianowychPo mojej stronie jest jedynie to, żeby wynająć sobie miejsce, w którym mogę swoją sprzedaż legalnie prowadzić. Muszę też na własną rękę zamawiać opakowania dla bombek, które sprzedaję. A wiadomo, że takie ozdoby trzeba sprzedawać w opakowaniach ze styropianu. Musiałem zatem znaleźć najtańszego dostawcę takich opakowań, żeby na sprzedaży utrzymać jak najwyższy zysk. Producent bombek sprzedaje mi je po minimalnej cenie, a za ile sprzedam je dalej to tylko moja sprawa. Na całe szczęście jakoś dwa lata temu zaczepił mnie na moim straganie polecany producent opakowań styropianowych i zaproponował mi ich dostarczanie. Uzgodniłem z nim wtedy najlepszą cenę i podpisaliśmy umowę. Współpracuję z tym producentem do dzisiaj. Ceny opakowań poszły oczywiście w górę, bo mocno podrożał sam styropian. Ale i tak mam od niego opakowania po najlepszej cenie, bo przed ostatnimi świętami bardzo mocno to sprawdzałem. Wiem, że mogę liczyć na uczciwość ze strony mojego dostawcy opakowań, a przecież są one mi do prowadzonej działalności niezbędne.

Nikt nie kupiłby mi bombki choinkowej bez jej bezpiecznego zapakowania. Przecież ludzie w wirze przedświątecznych zakupów są w ciągłym biegu, a każdy chciałby dowieźć do domu zakupione u mnie ozdoby. Dzięki solidnym styropianowym opakowaniom prosto od producenta ma stu procentową pewność, że sprzedaję towar w odpornym na wstrząsy i uderzenia opakowaniu.