Zawsze wiedziałem, że transport jest bardzo ważnym elementem w naszym kraju. Stwierdziłem, że odnajdę się w tej branży i będę mógł stworzyć własną działalność gospodarczą. W tym celu postanowiłem zapisać się na wszelkie kursy poprawiające kwalifikacje.

Busy do Niemiec z pomorskiego to duże korzyści

busy do niemiecMusiałem wyrobić sobie trochę więcej uprawnień na różne pojazdy. To znacznie poszerzyło moje możliwości. Ostatecznie wszystko zajęło mi dwa lata. Po tym czasie mogłem robić już praktycznie wszystko. Na początku postarałem się o spory kredyt. Stwierdziłem, że muszę zainwestować w odpowiedni sprzęt. Moim pierwszym celem były busy do Niemiec. W województwie pomorskim bardzo duża liczna osób pracowała za granicą i potrzebowała odpowiedniego środka lokomocji. Ja miałem im to zapewnić. Za pierwszą gotówkę kupiłem cały potrzebny sprzęt. Były to dwa średniej wielkości busy. Miały wtedy atrakcyjny czerwony kolor i od razu zwracały na siebie swoją uwagę. Busy z Niemiec pomorskie do Polski także niosły wielkie korzyści. Pracownicy chętnie i często korzystali z moich usług. Postanowiłem postawić na bezpieczeństwo i niskie ceny. Wiedziałem, że osoby, które zarabiają nie chcą zostawiać swoich oszczędności w pojazdach. Jednak kontakt z własną rodziną był dla nich jedną z najważniejszych rzeczy. Najbardziej obleganym okresem zawsze były święta. Wtedy moi pracownicy zawsze mieli pełne ręce pracy. Następnie postanowiłem poszerzyć swoją działalność. Pojawiły się u mnie nowe możliwości. Już od kwietnia puściłem swoje pierwsze busy z Belgii do Polski i z powrotem. Tam z mojego województwa przebywało coraz więcej osób. W przyszłości planowałem także przewozy z celach turystycznych.

Niestety na razie musiałem skupić się na najbardziej potrzebnych rzeczach. Na dodatek brakowało mi pracowników na większe zaangażowanie. Taka praca była bardzo męcząca i nie każdy wytrzymywał życie w ciągłej podróży.