Od dziecka uwielbiałam malować, a dzięki rozwijaniu talentu odziedziczonego po mamie, po latach mogłam wreszcie pochwalić się pierwszymi, porządnymi pracami. Moja mama postanowiła zatem, że zrobimy wspólny wernisaż w jakimś wytwornym miejscu.

Piękno wnętrza dzięki szklanym balustradom

szklane balustrady na schody z KrakowaNa wieść o tym, że wkrótce odbędzie się moja pierwsza wystawa prac, bardzo się podekscytowałam. To dodało mi prawdziwego wiatru w skrzydła i weny do malowania. Jeszcze nigdy tak szybko nie malowałam nowych obrazów z których byłabym jednocześnie tak bardzo dumna. Wiedziałam, że jeszcze nie dorównuję mojej mamie, jednak moje nowe obrazy były najlepszymi, jakie dotychczas stworzyłam, toteż postanowiłam, że to właśnie je wystawię dla gości na wernisażu. Kiedy zajechałyśmy z mamą do miejsca w którym miała się odbyć nasza wystawa, dosłownie oniemiałam. Wnętrze budynku wyglądało bardzo elegancko, a zarazem nowocześnie. Dodatkowo do sali w której miała się odbyć nasza wystawa prowadziły ogromne schody z przepięknymi, szklanymi balustradami. Balustrady dodawały niesamowitego uroku, oraz luksusu schodom i byłam niesamowicie szczęśliwa, że tak piękne schody zaprowadzą gości na naszą wystawę. Balustrady spodobały się również mojej mamie, która postanowiła zakupić takie do naszego domu, aby i nasze schody prowadzące na piętro przepięknie zdobiły. Po krótkim rozeznaniu w internecie udało nam się znaleźć przepiękne szklane balustrady na schody z Krakowa, które dzięki delikatnym i drewnianym wykończeniom nie tylko wpasują się idealnie w kolor schodów, ale również i ścian!

Okazało się również, że balustrady nie są wcale tak drogie, jak można by podejrzewać, jednak efekt, jaki nadają pomieszczeniom naprawdę wzbudza podziw. Od niedawna codziennie wracając z uczelni czuje się, jakbym wchodziła po schodach w jakiejś nowoczesnej firmie, a nie w moim domu. Bardzo się cieszę, że mama zdecydowała się na ich zakup!