Czy można przedłużyć rzęsy?

W tym roku kończę liceum, potem matura i studia. Te cztery lata bardzo szybko minęły, za chwilę będzie trzeba podjąć decyzję co dalej, jakie studia itp. Najbliższy wybór to sukienka na studniówkę. Razem z koleżankami od kilku tygodni oglądamy różne sukienki, zastanawiamy się nad fryzurami, makijażem. Dla nas to bardzo ważne, chcemy super wyglądać i dobrze się bawić.

Przedłużenie rzęs na studniówkę

przedłużanie rzęs brodnicaStudniówka zbliża się dużymi krokami. Sukienkę mam już kupioną, dodatki. Makijaż zrobię sama bo lubię delikatne i naturalne. Mam dosyć rzadkie rzęsy i to jest mój problem. Dlatego zdecydowałam się na przedłużanie rzęs brodnica ma wiele gabinetów kosmetycznych, gdzie to robią. Umówiłam się na przedłużanie rzęs w gabinecie, który miała najlepsze opinie klientek. Kosmetyczka poleciła mi, że przed wizytą najlepiej  dokładnie zmyć makijaż z oczu. Usprawni to zabieg. Ważne, aby w czasie kilku dni przed planowaną aplikacją rzęs nie używać w okolicach powiek tłustych kosmetyków. Przyznam się szczerze,że trochę się obawiałam tego zabiegu. Zabieg nie jest bolesny, jednak musiałam uzbroić się w cierpliwość, trwał to trochę dłużej niż przeciętna hybryda na paznokcie czyli około 90 minut. Byłam bardzo zadowolona, moje rzęsy były długie, gęste, w końcu było je widać. Kosmetyczka powiedziała, że sztuczna rzęsa będzie trzymała się tak długo, aż nie wypadnie rzęsa naturalna, do której doczepiona jest ta sztuczna. Zazwyczaj jest to od 6 do 8 tygodni. Moim zdaniem to bardzo długo.

Studniówka udała się znakomicie. Moje przedłużone rzęsy wyglądały rewelacyjnie i super komponowały się z makijażem. Postanowiłam, że będę sobie je przedłużać. Nie będę musiała codziennie malować ich  tuszem do rzęs, który i tak za bardzo ich nie pogrubiał itp. Polecam.