Przedsiębiorstwo rowerowe Kross należy obecnie do jednych z najlepiej rozwijających się w tej części Europy, a w Polsce jest liderem już od dawna. Nie ma się czemu dziwić, bowiem rowery jakie produkują są zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach i wyposażone w najlepszy osprzęt. 

Wytrzymały i solidny Lea 2.0 od Krossa

kross lea 2.0Damskie rowery od Krossa cechują się najwyższą jakością. Do ich produkcji używa się najlepszych materiałów i komponentów, a osprzęt do większości z nich dostarcza najbardziej znany, japoński producent. Rama w Lea 2.0 jest aluminiowa i lekka, co przyczynia się do znacznego ograniczenia masy całkowitej tego jednośladu. Jeśli chodzi o koła są one terenowe, w rozmiarze dwudziestu siedmiu i pół cala. Bez wahania można powiedzieć, że Kross Lea 2.0 to rower na każdą kieszeń. Jego aktualna cena to niecałe tysiąc dwieście złotych, co czyni go jednym z najtańszych w tym segmencie. Oferty konkurencji raczej nie są w stanie rywalizować z Krossem pod względem ceny i nawet nie próbują tego robić, oddając to pole bez walki. To zresztą bardzo dobrze, ponieważ nisza, którą wypełnił Kross okazała się być dużo większa niż zakładano początkowo. Lea 2.0 to rower doceniany zarówno przez klientki, jak i przez branżę rowerową, co znajduje odzwierciedlenie w pochlebnych publikacjach i opiniach ekspertów. Ten model możemy zakupić w sklepie internetowym producenta lub u jego autoryzowanych przedstawicieli, podobnie jak firmową odzież rowerową, ochraniacze i kaski.

Zawsze warto dwa razy się zastanowić, kiedy wybieramy rower. To wybór na lata więc musi być dobrze przemyślany. Rowery Kross to inwestycja długoterminowa ponieważ są solidne i wytrzymałe, a producent udziela na nie aż pięcioletniej gwarancji, co w przypadku konkurencji nie jest standardem.