Mieszkamy w domu jednorodzinnym pod Toruniem. Nasza rodzina to ja, mój mąż i dwójka dzieci. Starsza córka i młodszy syn. Prowadzenie domu leży po mojej stronie, mąż pracuje i zarabia na życie. Ja z kolei dbam, żeby wszystko było tak jak należy. Dbam o profilaktykę zdrowia, wybieram się z dziećmi do specjalistów i od jakiegoś czasu jeździmy do pewnego stomatologa.

Nasz ulubiony toruński stomatolog

dentysta przyjmujący w toruniuUważam, że bardzo ważną sprawą jest, aby przyzwyczajać dzieci do wizyt u stomatologa już od najmłodszych lat. Dzięki temu nie będą się bały w przyszłości i wyrobią sobie nawyk, że trzeba pojawiać się u dentystów co pół roku na diagnostykę i przegląd. Nasz dentysta przyjmujący w toruniu leczy całą naszą rodzinę. Jest wspaniały, ma super podejście i wiem, że mogę mu zaufać w kwestii uzębienia, bo jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Trafiliśmy do niego przypadkiem, bo nasza stara pani stomatolog akurat miała urlop. I tak planowaliśmy ją zmienić, bo musieliśmy trochę daleko do niej dojeżdżać i przestała być już taka dokładna jak kiedyś. I w końcu przeszła na emeryturę. W ten sposób trafiliśmy do pana stomatologa, którego moje dzieci pokochały od razu. Zagaduje je, śmieje się do nich i czują się bezpieczne na fotelu, bo nic ich nie boli. Mój mąż też co jakiś czas się do niego wybiera, nie mogłabym mu odpuścić. Jak wszyscy to wszyscy, trzeba dawać odpowiedni przykład dzieciom. Trochę narzeka, ale potem też jest zadowolony, że ma zęby w dobrym stanie. Lepiej zapobiegać niż leczyć.

Jestem zadowolona, że cała nasza rodzina ma zdrowe zęby. To bardzo ważne, bo trzeba jak najdłużej mieć swoje własne, a nie zakładać sztuczne szczęki już w wieku 30 lat. A znam i takie przypadki. Trzeba znaleźć odpowiedniego dentystę którego polubimy i chodzić regularnie na wizyty.