Moja dobra koleżanka jakiś czas temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Byłam bardzo podekscytowana  gdy miałam ją odwiedzić po raz pierwszy. Moja córka chodzi już do szkoły i dawno nie miałam do czynienia z takim małym dzieckiem.

Zakup oryginalnych zabawek

zabawki dla dzieci MontessoriWiedziałam, że będę musiała jej coś kupić dla dziecko gdy ją odwiedzę. Taki jest po prostu zwyczaj. Zresztą uważam, że jest to bardzo miłe. Nie wiedziałam tylko co teraz jest modne i co dla takiego maleństwa będzie dobre. Zaczęłam szukać informacji na ten temat w internecie. Tam jest jednak po prostu najwięcej informacji na każdy temat. Okazało się, że teraz bardzo modne są zabawki drewniane. I są takie nawet dla maluszków. Są na przykład bardzo ciekawe zawieszki nad łózko. Ja czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Takie zabawki dla dzieci Montessori przykuły szczególnie moją uwagę. Były one bardzo oryginalne a do tego nie kosztowały dużo. Takie zawieszki nad łóżeczko wyglądały na pewno dużo lepiej niż te plastikowe karuzele. Zamówiłam więc taką zawieszkę. W tym sklepie internetowym były też inne rzeczy. Były różne drewniane puzzle i układanki. I znalazłam też coś dla dzieci w wieku mojej córki. Zamówiłam więc dla niej takie właśnie puzzle. Za te rzeczy nie zapłaciłam dużo. Na pewno wydałabym dużo więcej gdybym zdecydowała się na zakup z jakiegoś sklepu stacjonarnego. A przy okazji nie straciłam czasu na chodzenie po sklepach. Już po paru dniach otrzymałam przesyłkę.

Zawieszka prezentowała się bardzo dobrze. Miałam nadzieję, że koleżance i jej dziecku też przypadnie do gustu. A puzzle dla mojej córki były niesamowite. Od razu gdy wróciła ze szkoły dałam je jej. Nie pamiętam kiedy tak ją coś pochłonęło. A puzzle nie były wcale takie łatwe do ułożenia co było dla niej jeszcze bardziej interesujące.