A może by tak zacząć wynajmować minivany oraz busy? Pracownik przyszedł do mnie z takim pomysłem i początkowo nie wiedziałem, co o tym myśleć z tego względu, że nie posiadałem specjalnie doświadczenia w znacznie większych samochodach, jednak na pewno wszystkiego się można nauczyć. Czekało nas sporo pracy, aby przekształcić naszą wypożyczalnię w taką, która na pewno poradzi sobie z wynajmowaniem samochodów dostawczych.

Auta dostawcze – gdzie wynająć

Rent a car gdyniaPóki co chciałem wziąć w leasing kilka samochodów, aby w ogóle sprawdzić, jakie jest zapotrzebowanie na rynku na takie firmy, jak nasza. Wypożyczalnia samochodów dostawczych, czyli Rent a car gdynia wierzyłem, że będzie ściągać klientów korporacyjnych oraz całe firmy, które potrzebują uzupełnić flotę swoich samochodów o całkiem nowe modele, które na pewno będą radzić sobie świetnie jeśli chodzi o przewożenie ciężkiego sprzętu, czy materiałów. Zostało mi jeszcze tylko kilka formalności do spełnienia i już wiedziałem, że jako wypożyczalnia samochodów dostawczych mogę startować ze swoją firmą. Jeśli chodzi o umowę, to nie musiałem specjalnie zmieniać aktualnie wykorzystywanego przeze mnie szablonu, gdyż ten, który wykorzystywałem do wypożyczalni osobówek nadawał się bardzo dobrze. Z tego wszystkiego wiedziałem, że wypożyczalnia samochodów dostawczych odniesie sukces. Zostało mi jeszcze tylko przeszkolenie paru osób, które odpowiedzialne będą za wynajem aut, bowiem specjalizowały się w osobówkach, a samochody dostawcze jednak charakteryzowały się zupełnia inną budową i działaniem.

Z czasem do swojej wypożyczalni samochodów dostawczych zainwestowałem w lawety, ciężarówki oraz vany i busy, więc można powiedzieć, że w mojej firmie można teraz kompleksowo zaopatrzyć się w dokładnie takie modele samochodów, jakie klienci chcą.