Plakaty w całym mieście Łódź stanowiły jedną z wielu form dotarcia do nowego klienta. Współpracowaliśmy jako agencja reklamowa z wieloma agencjami eventowymi oraz firmami zewnętrznymi, które zajmowały się organizacją koncertów w naszym mieście, a jak wiadomo dobry koncert wypromowany jest wtedy, kiedy można pochwalić się ładnym plakatem.

Plakaty w druku

drukowanie plakatów łódźJako agencja posiadaliśmy kontakt więc do wielu drukarni w mieście, które specjalizowały się właśnie w druku plakatów różnego formatu, dzięki czemu mogliśmy zawsze kompleksowo podchodzić do każdego zamówienia i sprawić, że klient będzie z niego zadowolony. Drukowanie plakatów łódź ocenialiśmy na wzorowo jeśli chodzi o współpracę naszego podwykonawcy, czyli drukarni, stąd też każdy z naszych klientów mógł trzymać w ręce plakat bardzo dobrej jakości. Najpopularniejsze plakaty miały format A3, stąd też to w taki właśnie inwestowaliśmy najczęściej. Wyspecjalizowaliśmy się także w druku offsetowym, który sprawia, że wydrukowane materiały graficzne są naprawdę dobrej jakości i kolory są odwzorowane tak, że trudno zauważyć różnicę między projektem graficznym na komputerze, a wydrukiem. Dzięki temu każdy plakat, który wychodzi z drukarni jest akceptowany przez klienta, a w przypadku poprawek również drukarnia podejmuje się wykonania ich w cenie zlecenia. Dzięki czemu stajemy się bardzo kompleksową firmą, w której można zlecieć różnorodne materiały drukowane, które później mogą być użyte ze względu na swoją bardzo dobrą jakość. Wykorzystywane do marketingu, czyli do przyciągania nowych klientów do firmy jest ich głównym zadaniem.

To z kolei sprawi, że nasza baza osób zainteresowanych współpracą będzie się stale powiększać. Drukowanie plakatów w Łodzi odbieraliśmy więc jako wyzwanie, gdyż każdego dnia mieliśmy inny projekt do zrealizowania, co nas cieszyło, gdyż mogliśmy się wykazać na tym polu i zaoferować klientom atrakcyjne ceny oraz ładny wizualnie plakat.