Wszyscy dobrze wiemy, co jest ważne, kiedy wybieramy się na wesele. Trzeba się odpowiednio ubrać (a czasami też przygotować kolejną stylizację na poprawiny), zorganizować sobie jakiś nocleg jeśli jest taka potrzeba, no i sprezentować coś cudownego dla młodej pary. Ale co?

Popatrzmy przez chwilę w niebo

bezpieczny pokaz sztucznych ogni na weseluZacznijmy od tego, że jestem młodą osobą, która uwielbia się bawić. Zawsze w swojej rodzinie pełniłam rolę „organizatorki numer jeden”, więc kiedy moja kuzynka zaprosiła wszystkich na swój ślub i wesele, to każdy oczekiwał, że to właśnie ja jakoś uświetnię ten wieczór jednym ze swoich świetnych pomysłów. Cóż, nie chciałam ich w żaden sposób rozczarować, a już na pewno nie chciałam by para młoda była zawiedziona brakiem czegoś fajnego z mojej strony, więc szybko zaczęłam myśleć nad odpowiednią niespodzianką i w końcu zdecydowałam: fajerwerki! Rodzina nie była jednak zachwycona – a co, jeżeli komuś stanie się krzywda? Że jeśli moja 'niespodzianka’ zmieni się w horror i zepsuje wesele? Zaraz jednak powiedziałam im, że bezpieczny pokaz sztucznych ogni na weselu to nie problem. Zapewniłam, że będę dzwoniła i organizowała wszystko tak długo, póki nie znajdę osób, które przeprowadzą pokaz z zachowaniem maksymalnej ostrożności. Jak powiedziałam, tak zrobiłam. Podczas wesela, chwilę przed odpowiednim momentem, widziałam obawę na twarzach wtajemniczonych gości. Ja jednak byłam spokojna – w końcu wybrałam najlepiej jak mogłam i jak pewnie się domyślacie, nie stało się zupełnie nic złego.

Nie należy więc być niepotrzebnie przewrażliwionym. Jeżeli zatrudnimy odpowiednich ludzi do przeprowadzenia takiego pokazu, to nie ma szans, by przydarzył się jakiś wypadek. Nie będzie strachu, jedynie czyste piękno, mnóstwo kolorów i radość młodych.