Kilka lat temu wraz z moim szwagrem postanowiliśmy założyć wspólną firma, która zajmuje się instalacją różnego rodzaju ogrzewania u klientów. Obaj znamy się na tym bardzo dobrze, ponieważ z zawodu jesteśmy monterami instalacji grzewczych.

Mam nowy piec nadmuchowy

piec nadmuchowyJeżeli chodzi o tą naszą firmę, to interes nam całkiem fajnie idzie, pracujemy tylko i wyłącznie we dwóch, nigdy nie myśleliśmy o tym, żeby zatrudnić więcej pracowników, bo póki co to nie ma takiej potrzeby. Zleceń sporo mamy zwłaszcza gdy jest sezon grzewczy, ale nie jest to reguła, bo zlecenia jakieś są praktycznie przez cały rok. Instalujemy różne rzeczy związane z ogrzewaniem, takie jak na przykład różnego rodzaju piece, kotły, czy kominki. Zdecydowanie najczęściej jednak instalujemy piece. W ostatnim czasie najczęściej instalowane są przez nas u klientów piece nadmuchowe. Piece takie w ostatnim czasie stały się naprawdę bardzo modne i większość ludzi decyduje się właśnie na ich zakup. Zresztą sam mam u siebie taki właśnie nowy piec nadmuchowy cena. Zdecydowałem się na jego zakup, ponieważ znajomi taki właśnie piec piec z nadmuchem mają i bardzo, ale to bardzo sobie chwalą. Do tego trafiłem na fajną ofertę w której producent zamiast dwóch lat gwarancji w tej samej cenie dał cztery lata gwarancji, także naprawdę się opłacało. Wielu ludzi decyduje się, jak już wspomniałem na te piece z nadmuchem, jednakże trzeba przyznać, że piece takie nie są tanie. Ja akurat jestem zdania takiego, jak większość klientów, u których te właśnie piece instaluję, że zdecydowanie lepiej jest dołożyć trochę pieniędzy i mieć porządny sprzęt grzewczy, niż kupić jakiś tańszy piec, który może się nagminnie psuć.

Instalacja takich pieców również do najłatwiejszych nie należy, jednakże wraz z tym moim szwagrem byliśmy w ubiegłym roku na szkoleniu z instalacji tych właśnie pieców.