Ostatnio zastanawiałam się czy warto samodzielnie przeprowadzić czyszczenie wykładzin. Mam w sumie małe plamki na wykładzinie, więc może udałoby mi się je samodzielnie usunąć. Odkurzanie niestety nie odniosło żadnego skutku. Już próbowałam.

Jakaś firma sprzątająca z Warszawy

Firma sprzątająca WarszawaMam mistrzostwo, jeśli chodzi o sprzątanie różnych powierzchni w domu, ale tego zrobić do tej pory nie umiałam. Raz przeprowadzałam pranie tapicerki i to z dobrym skutkiem, ale to wszystko. Za dywan nie brałam się jeszcze tak na poważnie, bo zawsze się stresowałam, że mogę go totalnie zniszczyć. Pomyślałam jednak, że podziała na niego to samo, co i na tapicerkę. Pranie wykładzin nie powinno być przecież dużo trudniejsze. Spróbuję jak z tapicerką, najpierw na sucho, i może wystarczy. Poza tym mam doświadczenie, jeśli chodzi o sprzątanie biur, co się przydaje w moich własnych czterech kątach. Na pewno nie jestem tak skuteczna jak jakaś firma sprzątająca Warszawa, ale myślę, że już się całkiem nieźle sprawuję we własnym mieszkaniu. Zawsze dość nieźle tam u mnie jest uporządkowane. Jednak pewne doświadczenia w pracy bardzo dobrze jest zdobywać, nawet jeśli wydają się czasami zupełnie bezużyteczne albo nawet nam wstyd, że się trudniliśmy tym, a nie czymś bardziej rozwijającym. Pewnie, że wolałabym być jakimś intelektualistą niż sprzątaczką, ale od tego się zaczęło, a później założyłam własną firmę i prosperuje nieźle. Oczywiście, nie jest ona związana ze sprzątaniem.

Jeśli zaś chodzi o mój dom w Warszawie, to problem stanowi tylko mycie okien, bo jestem dość niska i zawsze muszę się strasznie wysilać myjąc. Co prawda, i tak bym wskakiwała na stołek, ale może byłoby to mniej kłopotliwe. Z kolei inne czynności idą mi świetnie i jestem z tego faktu bardzo zadowolona.