Na pewno znana jest stara modowa prawda, a mianowicie, iż dysponując jedną dobrą gatunkowo rzeczą, jesteśmy w stanie stworzyć całą stylizację. Czy to prawda? Okazuje się, że tak. Posiadanie jednego, naprawdę dobrego produktu sprawi, że jesteśmy w stanie, dobierając zdecydowanie tańsze dodatki, skutecznie wyróżnić się z ulicznego tłumu. Jak to zrobić?

Modna kurtka damska z eko skóry

kurtki damskie z eko skóry

Przeglądając magazyny modowe możemy dostrzec, że czasami pojawiają się tam artykuły dotyczące tego, w jaki sposób można stworzyć dane stylizacje w rozmaitych stylach i na różne okazje, z wykorzystaniem jednego, tzw. bazowego produktu. Wydawać by się mogło, iż jest bardzo trudne, aczkolwiek nic bardziej mylnego. Wystarczającym bowiem w tej sytuacji będzie dysponowanie taką rzeczą, która jest bardzo dobra gatunkowo i możemy nadać jej uniwersalny charakter. Co to znaczy? Ten uniwersalny charakter jest bowiem związanym z tym, że dany produkt występuje już w trendach kilka bądź nawet kilkanaście lat. W tym przypadku możemy jako przykład wskazać skórzaną kurtkę. Kurtki damskie z eko skóry są produktem bardzo dostępnym. Jesteśmy w stanie zakupić ją niemal w każdym sklepie odzieżowym, o każdej porze roku. Stanowi ona znakomitą bazę niemal dla każdego rodzaju stylizacji. Za kurtkę dobrej firmy trzeba zainwestować kilkaset złotych, aczkolwiek to zdecydowanie trafiona inwestycja.

Mając na uwadze powyższe kwestie, z całą pewnością wskazać można, iż kurtka skórzana to rzecz zdecydowanie ponadczasowa. Trendy dookoła zmieniają się, a jednak czarna, zwykła, skórzana kurtka zawsze jest modna. Świetnie wygląda w stylizacji biznesowej – jako przełamanie nudnego garnituru. Ponadto, świetnie wygląda z szarymi dresowymi spodniami, bluzą z kapturem i białymi sportowymi butami.