Jakiś czas temu widziałam na jednym z forum poświęconym maluchom wpis Magdy K., która była zrozpaczona tym, że już drugi raz w tym roku musi malować ściany w pokoju dziecka.

Fototapeta do pokoju dziecięcego

 

fototapeta na wymiar

Wiadomo – łączy się to nie tylko z dodatkowymi, nieprzewidzianymi w rodzinnym budżecie, wydatkami, ale także z wieloma innymi problemami – trzeba zatrudnić kogoś, kto te ściany pomaluje lub zając się tym samodzielnie. Dodatkowo – dziecko nie powinno wdychać oparów z farby, bo może im to zaszkodzić, więc przez pewien czas musi spać z rodzicami lub – co gorsze – trzeba zapewnić mu ciągłą rozrywkę, by nie tęskniło za zabawkami ze swojego pokoiku. Powód ciągłych utrudnień związanych ze ścianami w pokoju synka Magdy był prosty – mały Kacperek bardzo chętnie malował po ścianach w swoim pokoju. Być może tkwił w nim jakiś artystyczny talent, jednak całość bazgrołów wyglądała jednak mało schludnie. Magda była bardzo zdenerwowana, jednak koleżanka poleciła jej fototapety dla dzieci. Przejrzała w Internecie ofertę obejmującą fototapety na wymiar i szybko wybrała tę, która jej zdaniem najbardziej spodoba się jej synkowi. Okazało się, że Kacperek przepada za bajką z Kubusiem Puchatkiem, więc Magda wybrała fototapetę właśnie z tym motywem. Fototapeta na wymiar okazała się tym bardziej świetnym rozwiązaniem, że ściana w pokoju chłopczyka była dosyć niestandardowa. Konsultacje z przemiłym panem ze sklepu internetowego pozwoliły jej jednak wybrać najlepszą z możliwości. Oprócz tapet z różnorodnymi pięknymi motywami, w ofercie sklepu były także naklejki na ścianę, wiec Magda uległa także im – wybrała stworzoną z miękkiego materiału całą gamę postaci ze Stumilowego Lasu. Naklejki umieściła nad łóżeczkiem swojej pociechy, zaś fototapetę w miejscu, gdzie Kacperek zazwyczaj dawał upust swoim artystycznym talentom.

Fototapeta wisi na ścianie już prawie cały rok i w ciągu tego czasu ani razu nie wydała już dodatkowych pieniędzy na nową farbę do ścian. Kacperek jest zachwycony i pokazuje postaci na fototapecie, nazywając każde po kolei.