Mam koleżankę, która mimo upływu lat, wciąż świetnie wygląda. Ostatnio jednak ta zmiana stała się bardziej zauważalna. Byłam bardzo ciekawa, czy to nowy krem, czy może drogie zabiegi w salonie kosmetycznym – przy okazji postanowiłam spytać. Czterdziestka na karku,  a twarz jak u młodej dziewczyny. Coś musiało się za tym kryć. Postanowiłam się dowiedzieć, jaki jest sekret pięknej cery mojej znajomej.

Twarz po mezoterapii igłowej – Poznań

mezoterapia igłowa twarzy w PoznaniuWkrótce tajemnica została rozwiązana. Sekretem koleżanki jest mezoterapia igłowa twarzy w Poznaniu. Okazało się, że moja wiedza na temat tego zabiegu była bardzo uboga. Kojarzyłam go przede wszystkim z odmłodzeniem skóry. Jednak to nie wszystko. Mezoterapia igłowa to zabieg, który korzystnie wpływa na skórę poprzez dogłębne nawilżenie i odżywienie twarzy. Wykonuje się go w salonach kosmetycznych lub gabinetach medycyny estetycznej. Tylko wtedy mamy pewność, że oddajemy się w ręce profesjonalistów. Warto więc poszukać salonu czy gabinetu, korzystając z rekomendacji znajomych lub opinii w Internecie. Twarz już po jednym zabiegu wygląda lepiej. Wszystko przez napiętą i bardziej wygładzoną skórę. Specjalista dopiera odpowiednie stężenie zastosowanej substancji do potrzeb naszej skóry. Bezpośrednio po zabiegu twarz może być nieco podrażniona, jednak i na to znajdzie się sposób. Przed wyjściem do domu otrzymamy specjalne preparaty łagodzące cerę po zabiegach kosmetycznych – wszystko po to, by twarz jak najszybciej doszła do równowagi.

W życiu każdej z nas przychodzi moment, kiedy konieczne jest zastosowanie silniejszych preparatów wspomagających utrzymanie zdrowej i młodej cery. Wtedy warto poszukać pomocy u specjalisty. Może warto skorzystać już podczas tego urlopu, by w pracy zachwycać cerą w nowym wydaniu?