Mówi się, że z rodziną najlepiej wychodzi się tylko na zdjęciu. To powiedzenie idealnie oddaje moje myśli, mam bowiem starszego brata, z którym relacje średnio mi się układają. Mamy całkowicie odmienne podejście do życia, zainteresowania, obracamy się w innych kręgach znajomych.

Warhammer to ciekawa gra

warhammerNasze pokoje znajdują się koło siebie, przez co muszę znosić dochodzące z siedziby brata hałasy i ciągle napominać go, by nie rzucał swoich rzeczy na korytarz. Ostatnio to sąsiedztwo stało się mniej dokuczliwe, zachowanie brata zaczęło się bowiem zmieniać. Ani się obejrzałam, a skończył studia, znalazł sobie dziewczynę i ogłosił, że wyprowadza się z domu. Okazało się, że zostawił w swoim pokoju sporo rzeczy, których już nie potrzebuje. Powiedziałam, że doprowadzę do porządku pokój, który możemy potem komuś wynająć, w zamian będę mogła sprzedać znalezione w nim przedmioty. Znalazłam mnóstwo starych i nowszych komiksów, trochę gier i książek. Komiksy wyglądały dziwnie, nie potrafiłam ich przeczytać, ponieważ miały okładkę ze złej strony. Odwiedziłam sklep komiksowy, w którym powiedziano mi, że ten rodzaj komiksu nazywa się manga, nie chcieli jednak ich kupić. Odkryłam jednak dobry antykwariat, w którym sprzedałam znaleziska, zapomniałam jednak o jednej grze, która nazywała się Warhammer.

Zaintrygowały mnie ilustracje na pudełku, zajrzałam więc do środka. Niedługo potem grałam w najlepsze ze swoimi przyjaciółkami, gra pochłonęła nas całkowicie. Może jednak ja i brat nie różnimy się tak bardzo pod względem gustu.