Wszyscy miłośnicy czworonogów doskonale wiedzą, że o swojego najwierniejszego przyjaciela trzeba odpowiednio dbać. Trzeba go przede wszystkim odpowiednio traktować, wyprowadzać na długie spacery i prawidłowo odżywiać. Ale na liście potrzeb związanych z psiakami jest jeszcze psi fryzjer. W salonie fryzjerskim psy mają obcinaną sierść lub włosie.

Różne ceny w psich salonach fryzjerskich

salon fryzjerski dla psów toruńDo fryzjera z psem idzie się tylko wówczas, kiedy ten ma długą sierść. Obcina się włosie lub sierść tylko niektórym rasom psów. Ceny zależą od rasy psa, katalogu fryzur wystawowych i oczywiście miasta, w którym działa psi fryzjer. Najdroższe salony fryzjerskie znajdziemy w stolicy naszego kraju, ale przecież to chyba nikogo nie dziwi. Na pewno bardzo dobre ceny oferuje swoim klientom salon fryzjerski dla psów Toruń to miasto, w którym jest bardzo duża konkurencja w tej branży. Działa w tym mieście bardzo wiele psich fryzjerów i stąd bardzo mocna konkurencja cenowa pomiędzy salonami. Tutaj też możemy obciąć psa najtaniej. Za najbardziej wymagające rasy zapłacimy niespełna sto złotych, a za mniej wymagające pomiędzy czterdzieści a sześćdziesiąt złotych. Zestawiając te ceny z innymi miastami to Toruń wypada naprawdę najkorzystniej. Każdy salon fryzjerski dla czworonogów ma ścisły cennik swoich usług z podziałem na rasy psów. Ceny nie dotyczą jednak fryzur według pomysłowości właściciela, a jedynie katalogu fryzur wystawowych.

W najdroższych salonach psich fryzjerów w stolicy kraju za ostrzyżenie psa możemy zapłacić nawet kilkaset złotych. W mniejszych miastach takich jak Toruń najwięcej zapłacimy za najtrudniejsze rasy. Ale i tak będzie to może około stu złotych. Przy czym trzeba pamiętać, że mówimy o fryzurach wystawowych. Inaczej cenione są fryzury dowolne dla psów niewystawowych.