Lubimy piękne, eleganckie i stylowe wnętrza. Często urządzając je sugerujemy się zdjęciami z czasopism, blogów, bądź wystaw w sklepach meblowych. Jednak to na co zwraca uwagę większość kobiet to zapach danego wnętrza. W dzisiejszych czasach możemy kupić różne zapach i pod różną postacią na przykład: świece, odświeżacze powietrza czy dyfuzory.

Co zapewnia dyfuzor zapachowy zastosowany w domu?

dyfuzory zapachowe z patyczkamiW ostatnich latach bardzo popularne stały się dyfuzory zapachowe z patyczkami, które nie tylko przykuwają swoją uwagę, ale również dają niesamowite efekty. Możemy zobaczyć je niemal wszędzie. Nie tylko w sklepach, ale nawet gabinetach lekarskich, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, a także w hotelach. Decydując się na zapach dyfuzora zapachowego powinniśmy się liczyć z tym, że raz na jakiś czas musimy się nim zainteresować tzn. dobrze, aby raz w tygodniu przemieszać patyczki. Każdy taki zestaw powinien składać się z patyczków z włókna fibrynowego, szklanego pojemniczka, a także olejków zapachowych. Przepięknie prezentują się, gdy dobierzemy do nich świecę o tym samym zapachu. Zostały one stworzone do miejsc, gdzie korzystanie ze świec jest niemożliwe. Dlatego coraz chętniej stawiamy je w toalecie czy łazience. Stanowią one idealny dodatek i dodają elegancji danemu wnętrzu. Patyczki, które umieszczamy w dyfuzorze posiadają specjalną konstrukcję, która podczas procesu parowania zapewnia przenoszenie się olejków w górę.

Korzystanie z dyfuzora zapachowego z patyczkami nie należy do trudnych zadań. Po zakupie należy otworzyć flakonik i włożyć patyczki, nic prostszego. Wówczas należy umieścić go w bezpiecznym miejscu, tak, aby nie miały do niego dostępu dzieci. Pod dyfuzor warto postawić podstawkę, gdyż niektóre olejki mogą spowodować odbarwienie niektórych powierzchni.