Uwielbiam podróżować po naszym kraju. Polska jest bardzo różnorodna pod kątem przyrody a także licznych atrakcji w zabytkowych miastach i miasteczkach. Nie da się poznać i docenić naszego kraju bazując tylko na najbardziej popularnych, częst oklepanych miejscach. W ostatnim czasie razem z rodziną mocno korzystamy z uroków naszej polskiej przyrody. 

Malownicze trasy kajakowe

spływy kajakowe podlasiePolska jest pięknym krajem i da się to docenić dopiero wtedy, kiedy zaczniemy podróżować po nim na własną rękę. My z rodziną od kilku lat tak robimy. W tym roku zakochaliśmy się w Podlasiu. Mieszkają tutaj nasi znajomi, którzy zaprosili nas na kilka dni. Podlasie tak nam się spodobało, że wracamy tu regularnie. Często korzystamy z możliwości uprawiania nietypowych aktywności fizycznych, takich jak kajaki. Jak chodzi właśnie o spływy kajakowe podlasie jest jednym z najbardziej urokliwych miejsc do podziwiania z poziomu wody. Tutejsze rzeki, na których odbywają się spływy, wiją się pomiędzy nietkniętymi ludzką ręką terenami, które zachwycają swoim pięknem. Mamy więc po drodze lasy, łąki, mokradła, ale też tereny zabudowane. Płynąc kajakiem często mija się bowiem wioski z urokliwymi domkami, w których można na przykład zakupić tutejsze przetwory, wykonane z naturalnych i zdrowych produktów. Spływ kajakowy na Podlasiu pozwala całkowicie oderwać się od codzienności. Mocno relaksuje, a także pozwala nam na podniesienie wydajności fizycznej. 

Podróżując z rodziną po naszym kraju od kilku lat odkrywamy coraz bardziej malownicze miejsca. W tym roku urzekło nas Podlasie ze swoimi malowniczymi krajobrazami oraz możliwościami na spędzanie wolnego czasu. Można go, bowiem, spędzić aktywnie, na przykład na spływie kajakowym. Tutejsze trasy należą do jednych z najbardziej urokliwych w kraju.