Jakiś czas temu wróciłam do Polski. Kiedy skończyłam studia zdecydowałam się na wyjazd za granicę. Chciałam trochę pozwiedzać, nauczyć się języka angielskiego i poznać inna kulturę. Za granicą byłam prawie cztery lata. Sporo się nauczyłam, zobaczyłam i ostatecznie zdecydowałam się na powrót do kraju.

Biura rachunkowe doceniane przez klientów

biura rachunkowe BydgoszczWiedziałam, że będę musiała poszukać pracy ale nie obawiałam się tego. Miałam zaoszczędzone pieniądze. Wróciłam do rodziców więc nie musiałam się bać o mieszkanie. Studiowałam rachunkowość i planowałam rozpocząć pracę w zawodzie. Miałam spore doświadczenie bo studiowałam zaocznie i w trakcie nauki pracowałam w biurze rachunkowym. Od mojego wyjazdu sporo się zmieniło w  Bydgoszczy.  Miasto rozwinęło się, powstało wiele nowych firm i wiedziałam, że szybko znajdę pracę. Tak też się stało. Biura rachunkowe Bydgoszcz poszukiwały wielu pracowników. Przygotowała swoje dokumenty i od razu zaczęłam je rozwozić po kilku firmach na których mi najbardziej zależało. W ciągu tygodnia miałam kilka rozmów i ostatecznie zdecydowałam się na nowe biuro rachunkowe, które od niedawna jest w Bydgoszczy. Dostałam dobre stanowisko i dobra pensję. Cieszyłam się, że moje stanowisko jest niezależne. Mogłam się na nim nadal rozwijać. Miałam kontakt z klientami i zajmowałam się obsługa małych i większych firm. Nasze biuro rachunkowe chętnie było wybierane przez klientów. Oferowaliśmy standardowe usługi, które były wykonywane przez nas bardzo dokładnie.

Starałyśmy się  z koleżankami i dbałyśmy o każdego klienta. Na bieżąco brałyśmy udział w różnych szkoleniach i kursach. W naszym biurze rachunkowym panowała miła atmosfera i to się klientom podobało bo wpływało to pozytywnie na wykonywane przez nas obowiązki a to było bardzo ważne w tej branży.