Nie mogłem się już doczekać, kiedy nastanie wieczór. Sobotni poranek dłużył się w nieskończoność. Dla nas – osób kochających muzykę klubową, wakacyjny wieczór bez imprezy to wieczór stracony! Dlatego już od środy umawialiśmy szczegóły tego, jak będziemy bawić się w tamtą sobotę.

Polecany dj dał radę

dj polecany w bydgoszczyZ uwagi na to, że sami zajmujemy się organizacją letnich imprez, każda z nich jest dla nas bardzo szczególna. Staramy się dbać o każdy szczegół, tak aby nikt z uczestników zabawy nie wyszedł zawiedziony. Dużą uwagi poświęcamy bezpieczeństwu, które zawsze jest dla nas najważniejsze. Dlatego też, od ponad dwóch lat pracują u nas p. Andrzej i Jacek – wspaniali ochroniarze. Pod ich okiem nie ma prawa wydarzyć się nic złego. Najważniejsza jednak jest muzyka. Każde lato przynosi nowe hity, które obowiązkowo musimy grać. Podążanie za modą jest w naszej profesji jedną z fundamentalnych kwestii. Oczywiście gramy również „nieśmiertelne” hity ATC lub Ace of Base. Dla urozmaicenia zapraszamy różnych dj’ów. Czasami przyjeżdżają do nas z bardzo daleka. dj polecany w bydgoszczy przez mojego kolegę miał wystąpić w tamtą sobotę. W wakacje zawszę mamy pełen klub, dlatego na dj’u spoczywa spora odpowiedzialność. Na szczęście wybór tamtego gościa okazał się być strzałem w dziesiątkę! Cały klub zachowywał się jak jeden wielki, bawiący się organizm. Mieliśmy wrażenie, że jesteśmy na koncercie gwiazdy, na widok której fani mdleją z zachwytu. Dj grał z pasją, był wirtuozem jeśli chodzi o posługiwanie się dźwiękiem. Utwory, które każdy znał wtedy na pamięć wprowadzał w sposób budzący zaskoczenie i euforię. Jednym słowem ten dj był wspaniały!

Jestem bardzo wdzięczny koledze, który polecił mnie tego dj’a. Będę musiał zrewanżować się porządną kolacją w najlepszej restauracji jaka przyjdzie mi do głowy. Tamten wieczór na długo pozostanie w mojej pamięci, a ten dj ma u nas robotę kiedy tylko będzie chciał.