Kominki od zawsze kojarzyły mi się z salonami. Dlatego też kiedy mój mąż zaproponował żeby w czasie remontu sypialni zamontować w niej kominek to trochę się zdziwiłam. Jednakże stwierdziłam, że to całkiem dobry pomysł i zgodziłam się. Planując to jak ma wyglądać nasza nowa sypialnia zaczęliśmy też poszukiwania odpowiedniego kominka do naszej sypialni.

Kominek narożny wygląda bardzo elegancko

kominki narożnePrzeglądając różne rodzaje i modele kominków mieliśmy duży problem by wybrać tylko jeden, najlepszy kominek. Bardzo spodobały mi się kominki narożne, które naprawdę dobrze prezentują się w każdym wnętrzu. Jak wiadomo zwykły kominek wyposażony jest w szybę na przodzie i tylko z przodu widać piękne płomienie i to co znajduje się w środku paleniska. Natomiast w kominkach narożnych szyba jest zarówno z przodu jak i z jednej ze stron, lewej albo prawej. Wygląda to naprawdę wyjątkowo i bardzo nowocześnie. Dlatego też zdecydowałam się właśnie na taki kominek z widoczną szybą po lewej stronie bo tak bardziej pasowało do rozkładu i konstrukcji wnętrza. Wchodząc do sypialni widzi się łóżko, na przeciwko jest ściana gdzie znajduje się kominek. Kiedy spojrzy się na niego od razu po wejściu do pokoju to pięknie widać wszystko to co jest w środku. Mimo, że właściwie patrzy się na niego z boku. Wszystko to dzięki bocznej szybie. Bardzo podoba mi się taki efekt.

Myślę, że decyzja o kominku narożnym była dobra. Prezentuje on się bardzo dobrze w sypialni i dodaje jej ciepła, nie tylko w dosłownym sensie. Jest to nie tylko świetny dodatek, który sprawia, że sypialnia wygląda po prostu ładniej ale też jest to po prostu użyteczny sprzęt, który przydaje się nam w szczególności w czasie zimny. Być może w niedługim czasie zamontujemy kominek również w naszym dużym salonie.