Mam bardzo stresującą pracę, co wpływa bardzo negatywnie na moje samopoczucie, na moje zachowanie oraz na relacje z bliskimi. Szukałem więc sportu, który pozwoliłby mi na rozładowanie wszelkich negatywnych napięć. Trafiłem na tenis ziemny. Niby znałem tę dyscyplinę, ale nigdy nie grałem. Postanowiłem spróbować.

Dobroczynne działanie tenisa ziemnego

nauka tenisa warszawaNie chciałem wykształtować w sobie nieprawidłowych nawyków ruchowych związanych z tenisem ziemnym, dlatego najpierw chciałem nauczyć się prawidłowo grać. W sprawach takich jak nauka tenisa Warszawa jest bardzo dobrym miejscem. Kiedy poznałem zasady oraz podstawowe ruchy i zagrania, postanowiłem że chcę dalej w to grać. Tenis ziemny jest dla mnie sportem, który pozwala na rozładowanie negatywnych napięć związanych z pracą. bardzo dużo trzeba w tym sporcie biegać, dlatego też znacznie wzrasta w mojej krwi poziom adrenaliny oraz serotoniny, dzięki czemu stres jeszcze skuteczniej jest niwelowany. Tenis jest dla mnie sportem, dzięki któremu mogę zapomnieć o stresującej pracy, a mogę skupić się na wysiłku połączonym z rozrywką, ponieważ jest to nie tylko sport, ale także niesamowita zabawa. Polecam tenis ziemny każdemu, ponieważ wiem, z jakimi korzyściami się wiąże. Dzięki tenisowi znów wiem co to radość i mogę się trochę wyluzować, co w tak stresującej pracy jak moja, jest bardzo istotne. Dzięki tenisowi jestem bardziej produktywnym pracownikiem oraz znacznie milszy dla innych ludzi, zwłaszcza dla  moich bliskich.

W mojej stresującej pracy, ważne jest aby znaleźć odpowiedni sposób na rozładowywanie negatywnych emocji. Dla mnie takim czymś stał się tenis ziemny. Dzięki tej dyscyplinie sportu jeszcze mogę prawidłowo funkcjonowaać każdego dnia, ponieważ tenis daje mi niesamowitą dawkę pozytywnych emocji.