Ostatnio razem z mężem przeprowadziliśmy bardzo duży remont w naszym domu. Prace dotyczyły głównie kuchni oraz jadalni. Odnawialiśmy zarówno ściany jak i podłogę, oczywiście nie obyło się również bez wymiany mebli na nowe. Chcieliśmy wprowadzić trochę świeżości do naszych wnętrz zaczynając od jadalni oraz kuchni.

Na jakie krzesła się zdecydowałam do jadalni?

fameg krzesłaPrzypadkowo wpadłam w internecie na fameg krzesła i bardzo spodobał mi się od razu ich nietuzinkowy design. Są one stylizowane na dawniejsze modele, lekko w tonie fotelowym, chociaż w żadnym razie nie są one zabudowane. Występują głownie w dwóch nurtach jedne z nich mają tylko poduszkę wykonaną z bardzo wygodnego i miękkiego materiału, ten drugi rodzaj natomiast poza wspomnianą poduszką posiada także tapicerowane obicie. Krzesła w całości są wykonane z wysokiej jakości drewna litego w różnych odcieniach. Znajdziemy tutaj egzemplarze zarówno w jaśniejszych tonach jak i takie ciemniejsze. Każdy znajdzie w tej kategorii na pewno coś dla siebie. Producent oferuje również bardzo długą gwarancję, co było dla mnie bardzo ważne. Dodatkowo krzesła te sprzedawana są w bardzo atrakcyjnych cenach. Mamy również możliwość zamawiające je skorzystać z darmowego przewozu na terenie całego naszego kraju, co jest bardzo fajną informacją. Ciekawy jest również jeden model krzesła zachowany w podobnym fasonie jak inne, ale dookoła obszyty sztucznym białym futerkiem, co daje naprawdę niepowtarzalny efekt. Takie krzesła na pewno dobrze sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu.

Ja ostatecznie wybrałam dwanaście krzeseł w komplecie. Były to modele bardzo standardowe. Stworzone z ciemnego drewna obite materiałem w kolorze pięknego turkusu, który miał ładnie komponować się z ścianami, które pomalowaliśmy na szary kolor.