Kupiłam mamie bransoletkę na urodziny. Bardzo jej się spodobała więc cieszyłam się, że udało mi się trafić w jej gust. Po tygodniu mama dała mi znać, że w bransoletce zepsuło się zapięcie. Postanowiłam zadzwonić do sklepu, w którym kupowałam bransoletkę, żeby podpytać się jakie są szanse naprawy i ile to będzie trwało.

Zaniosłam bransoletkę do naprawy

naprawa biżuterii we WrocławiuBransoletka, którą kupiłam była dosyć droga i zależało mi żeby była solidna. Pan sprzedawca poinformował mnie, że na bransoletkę mam dwa lata gwarancji i zawsze mogę podjeść do sklepu kiedy będzie się z nią coś działo. Postanowiłam skorzystać z tego prawa. Miałam nadzieję, że nie będę musiała z tego prawa korzystać ale jeśli jest taka konieczność to zawiozłam ją bezpośrednio do sklepu. Naprawa biżuterii we Wrocławiu jest wykonywana w tym sklepie na miejscu. Ucieszyłam się z takiego rozwiązania. Specjalista, w krótkim czasie oddał mi naprawioną bransoletkę. Naprawa biżuterii we Wrocławiu cieszy się sporym zainteresowaniem. W trakcie mojego pobytu dwie osoby dostarczyły także swoją biżuterię do naprawy. Salon ma sporo klientów i niestety czasem może się coś zepsuć. Na szczęście bransoletka mamy jest już sprawna. Nie ma śladu po zepsuciu. Specjalista wymienił zapięcie, które teraz świetnie działa. Dostałam informację, ze teraz już nic nie powinno się z nim dziać. Mam nadzieję, że tak będzie i mama będzie mogła często nosić swoją bransoletkę. Po odebraniu naprawionej biżuterii pojechałam do mamy żeby przekazać jej prezent.

Mama jest bardzo zadowolona z dokonanego przeze mnie zakupu. Kolor bransoletki idealnie pasuje do jej kreacji, które zazwyczaj nosi. Bransoletka jest elegancka ale także można z niej korzystać przy mniej eleganckich kreacjach. Najważniejsze, że mamie bransoletka się podoba.