Wiele się teraz słyszy że zakupy przez internet są takie fajne. Że wszystko można teraz kupić przez internet. No prawda można kupić ale nie wszystko jest dobrze kupować przez internet.

Kupując kurtkę zimową przez internet ryzykujemy

Kurtka zimowa męskaNa przykład ciuchy. Bo to rozmiar trzeba wybrać na czuja i ani przymierzyć ani nic. Chciałbym się podzielić z wami pewna historią, która jest moja. Mianowicie kupiłem kiedyś sobie kurtka zimowa męska. Internetowy sklep sportowy, który pozostał moim wrogiem po tej akcji zapewniał że będzie najlepsza. Zapłaciłem za nią niezłą sumkę i dobierałem rozmiar bardzo skrupulatnie. Nic nie jest tak męczące jak dokładne mierzenie się. Nie wiem jak oni to zrobili ale przysłali mi nie dość że nie ten rozmiar i model to jeszcze damską. Mój telefon nic nie pomógł więc odezwałem się do rzecznika spraw konsumenta, a on poradził mi jak się odwołać tak, zeby wybrać tą sprawę. No i ta i tak sprawa skończyła się w sadzie, ale ja odzyskałem co moje ponieważ firma wiedziała że się pomylili ale nie chcieli się przyznać. Za to jeszcze musieli oddać mi pieniądze. Dlatego nie lubię kupować przez internet ponieważ często są problemy. Niby kupujący ma prawo się odwołać od zakupu przez czternaście dni ale nie wszystkie firmy są do tego chętne i wtedy sprawy kończą się w sądzie.

Trzeba było od razu tak zrobić i pójść do rzecznika ponieważ walka ze sklepem to jak walka z wiatrakami. Jednak i tak nic nie udało mi się ugrać ale przynajmniej wiem że muszę uważać.