Byłem odpowiedzialny w firmie za serwisowanie urządzeń elektronicznych, jednak na laptopach się prawie w ogóle nie znałem, stąd też wiedziałem, że prędzej, czy później będę musiał znaleźć jakiś pobliski serwis, który zajmie się naprawą tego rodzaju sprzętu. Mój szef był bardzo wymagający i pamiętam moje pierwsze urządzenie, które dostałem do naprawy.

Gdzie zlecić serwis sprzętu

profesjonalny serwis Dell w SzczecinieBył to nieco starszy laptop, jednak należał do mojego szefa, dlatego wiedziałem, że serwis będzie musiał się bardzo dobrze przyłożyć do tego, aby wykonać wszelkie potrzebne naprawy. Serwis laptopów i komputerów stacjonarnych, który znalazłem posiadał wielkie doświadczenie jeśli chodzi o serwisowanie tego rodzaju urządzeń. Udałem się więc z laptopem pod pachą do wybranego przeze mnie serwisu, aby zobaczyć, co takiego zostało mi zaproponowane jeśli chodzi o naprawę. Głównie chodziło mi o to, aby jakoś dobrze połączyć dobrą jakość wykonania napraw z niską ceną, chociaż wiem, że może to być bardzo wymagające zadanie. Serwis, do którego przyszedłem był bardzo duży. Profesjonalny serwis Dell w Szczecinie w pierwszej chwili wydawał mi się sklepem ze sprzętem elektronicznym, gdyż na półkach widziałem różnorodne części do komputerów. Pracownik serwisu jednak szybko mi uświadomił, że to są komponenty, które są zamiennikami do różnorodnych laptopów. Dzięki temu, że serwis posiada praktycznie wszystkie części zamienne na stanie można oczekiwać, że fachowo podejmie się naprawy urządzeń na miejscu, na czym przyznam szczerze bardzo mi zależało.

Serwis laptopów od razu spojrzał na laptopa, którego przyniosłem i pracownicy próbowali go włączyć. Dzięki temu na pewno sprawdzą, jak komputer radzi sobie na co dzień i wykonają albo instalację oprogramowania, albo bardziej coś technicznego, czyli wymianę sprzętu.