Ja to lubię jak jest ładna pogoda, ale kiedy słońce świeci za mocno i do tego w oczy to tego jednak nie lubię. Zawsze miałam jakieś zwykłe i tanie okulary przeciwsłoneczne, ale nie byłam z nich tak do końca zadowolona. W tym roku zainwestowałam w coś porządnego.

Dzięki okularom z filtrem słońce mi nie przeszkadza

okulary przeciwsłoneczne z filtrem w KrakowieZdecydowałam się pojechać do salonu optycznego i właśnie tam kupić swoje porządne okulary przeciwsłoneczne z filtrem w Krakowie, ponieważ te z bazaru zapewne nie mają żadnych filtrów. Pojechałam do miasta zaraz po pracy. Słońce coraz częściej wychodzi zza chmur i widzę, że nie mam na co czekać. Trzeba działać. W salonie wyjaśniłam, że interesują mnie tylko okulary przeciwsłoneczne z filtrem w Krakowie i chcę jakiś modny model. Ceny były zaskakująco niskie, bo nie ukrywam, że spodziewałam się o wiele większych cen. Optyk pokazał mi kilka modeli, które mi się spodobały. Nie chciałam takich bardzo ciemnych szkieł i wybrałam bardziej brązowe. Kiedy je przymierzyłam to już wiedziałam, że wybrałam najbardziej idealne okulary dla siebie. Słońce tego dnia mocno świeciło i wychodząc z salonu założyłam je od razu. Różnica była wręcz ogromna! Oczy mnie w ogóle nie bolały a słońce nie było tak ostre jak w tych zwykłych okularach przeciwsłonecznych z bazaru. Słońce mi teraz w ogóle nie przeszkadza i chodzę zadowolona. Dla mnie to było najrozsądniejsze rozwiązanie, bo przecież latem cały czas chodzę w okularach przeciwsłonecznych. Tylko do takich salonów teraz będę chodziła po okulary.

Lato w tym roku mi się bardzo podobało. Nawet w czasie jazdy samochodem okulary przeciwsłoneczne idealnie się sprawdziły. Czasami warto zastanowić się nad czymś porządniejszym i wydać parę gorszy więcej. Koleżankę też namówiłam na taki zakup.