Toruń jest miastem, w którym znajduje się najwięcej firm stolarskich specjalizujących się w tworzeniu indywidualnych modeli mebli. Najczęściej zlecane są zamówienia na łóżka dwuosobowe, szafy, stoły i regały. Także łóżka dla dzieci są robione na wymiar i zamawiane w Toruniu.

Jakie kupić łóżeczko dla dziecka?

łóżeczka dziecięce toruńDzieci niesamowicie szybko rosną i wyrastają z ubrań, łóżek i wózków. Najpierw maluchy śpią w łóżeczkach z zabezpieczeniami w postaci pionowych szczebelków, a potem są to łóżka z wyższymi bokami zabezpieczającymi dziecko przed wypadnięciem podczas snu. Jeżeli chcemy kupić najlepsze łóżeczka dziecięce Toruń jest miastem, w którym znajduje się najwięcej sklepów meblowych, które bardzo często wprowadzają nowe modele. Dla chłopców rodzice kupują uniwersalne białe, albo szare łóżeczka, a dla dziewczynek wybierają w kolorze naturalnego drewna i różowe. Dostępne są dwa modele łóżeczek dla małych dzieci, z szufladą na spodzie i wyciąganymi szczebelkami, albo bez. Wyciągane zabezpieczenia pozwalają starszemu dziecku, które już potrafi chodzić, samodzielnie wejść i wyjść z łóżka. Dodatkowo podłoże łóżeczka ma regulowaną wysokość i możemy je ustawić na dwóch wysokościach, dla noworodka i starszego malucha, który może już stać. W dziecięcym łóżku szuflada jest bardzo praktycznym dodatkiem, ponieważ możemy tam schować dodatkową pościel, czy przybory do pielęgnacji noworodka. W Toruniu produkowane są łóżeczka na specjalne zamówienia klientów z indywidualnymi zdobieniami, za które trzeba dodatkowo zapłacić.

Jeżeli nie mieszkamy w Toruniu, to łóżeczko możemy zamówić przez internet z dostawą do domu i samodzielnie je złożyć zgodnie z załączoną instrukcją. Także niektóre salony meblowe oferują łóżeczka dziecięce robione na wymiar zgodnie z upodobaniami rodziców.