Dorabiam sobie czasami po pracy i dzięki temu mogłem kupić sobie dom. Mam nawet własny sprzęt do malowania proszkowego oraz masę innych produktów, których często używam. Dzięki temu klienci chętnie zlecają mi różne prace, bo mi ufają.

Do malowania hali użyłem najlepszych farb

malowanie halNajczęściej to jednak wykonuję malowanie hal, na które mam dużo zamówień. Jestem polecany przez klientów i dzięki temu tak dużo osób się do mnie odzywa. Jakiś czas temu skontaktował się ze mną przedsiębiorca, który kupił starą halę w okolicy i chciał ją pomalować. Dowiedział się od znajomego prawnika, że wykonuję malowanie hal i dlatego się do mnie odezwał. Nie kojarzyłem żadnego prawnika, ale cieszyłem się, że informacje o mnie tak szybko i wszędzie się roznoszą. Zgodziłem się dla niego pracować a zaoferował mi więcej, niż planowałem wziąć za tę pracę. Zabrałem ze sobą najlepszą farbę i pojechałem na miejsce. Pracy było sporo, ponieważ hala była ogromna i wszystko należało odmalować. Wiedziałem też, że w jeden dzień nie mam szans tego zrobić i dogadaliśmy się, że będę dla niego pracował w weekend. Hala była mu potrzebna od poniedziałku i przystał na moją propozycję. W piątek zabrałem się do pracy. Siedziałem tam do dwudziestej trzeciej, ale wykonałem kawał dobrej roboty. W sobotę z samego rana mogłem pracować dalej. Właściciel hali pojawił się tego dnia na moment, by sprawdzić jak mi idzie i był ze mnie zadowolony. Sądził, że wszystko zajmie mi dużo więcej czasu. Wieczorem miałem wszystko pomalowanie już całkowicie.

Zapłatę dostałem od razu. Otrzymałem dość dużą sumę pieniędzy, ale ten człowiek postanowił dodatkowo mnie nagrodzić za dobrze i szybko wykonaną pracę. Lubię jak klienci są zadowoleni, ponieważ dodaje mi to energii do dalszego działania.