Stylizacja paznokci jest bardzo popularnym zabiegiem wielu gabinetach kosmetycznych. W tym gabinecie, w którym pracuję jest to najpopularniejsza usługa. Ostatnią nowością w naszym salonie jest tzw. manicure tytanowy, który jest niezwykle trwały. Nasze klientki bardzo szybko go pokochały i przyznam szczerze w ogóle mnie to nie dziwi.

Manicure tytanowy to trwałe i różnokolorowe paznokcie

zestaw do manicure tytanowegoBardzo się cieszę że gabinecie który pracuje mogę teraz korzystać z takich produktów do stylizacji paznokci. Ciągły rozwój i nowe umiejętności są bardzo ważne w mojej pracy kosmetologa i stylistki paznokci. Moja szefowa zamówiła pierwszy zestaw do manicure tytanowego parę miesięcy temu. Obecnie posiadamy bardzo dużą gamę kolorów tego specjalnego proszku którego używa się do manicure hybrydowego. Oprócz tego do tego typu stylizacji paznokci używa się specjalnego podkładu do lakieru oraz topu. Nakładanie pyłku na płytkę paznokcia jest bardzo łatwe i szybkie, natomiast to wypolerowanie i piłowanie paznokcia zajmuje stylistkom najwięcej czasu. Kiedy zaczynaliśmy wprowadzać do naszej oferty tytanowe paznokcie miałyśmy do wyboru tak naprawdę tylko kilkanaście kolorów. Teraz nasze klientki mają bardzo szeroki wybór – od ogromu kolorów pastelowych, poprzez kolory neonowe, kolory błyszczące i z brokatem oraz bardzo popularne czerwienie oraz róże.

Myślę że powoli nadchodzi rewolucja stylizacji paznokci. Mam wrażenie że manicure hybrydowy zostanie wyparty przez jego tytanową wersję. Uważam że zestawy do manicure tytanowego sprawdzają się o wiele lepiej niż lakiery hybrydowe. Ten sposób stylizacji paznokci jest o wiele szybszy do wykonania, a co najważniejsze jest też on bardzo trwały, na czym najbardziej zależy klientkom każdego salonu kosmetycznego.

Wszystkie potrzebne rzeczy do manicure tytanowego znaleźć można na: https://www.lafemme.pl/