Susz konopny CBD jest najczęściej palony, ale równie dobrze można go dodać do wypieków, sporządzić z niego aromatyczny napar lub poddać waporyzacji. Ostatnia z wymienionych metod jest jednak najbardziej wskazana z uwagi na efektywność.

Solidne waporyzatory Mighty

vaporizer mightyW przypadku waporyzacji nie mamy do czynienia ze spalaniem, gdyż temperatura w tym procesie jest o wiele za wysoka dla suszu konopnego. Dlatego też, w procesie spalania, traci się niemal 40% składników czynnych, albowiem zanim zaczną się uwalniać, ulegną spopieleniu. Posiadanie dobrego waporyzatora zapewnia też realne oszczędności, gdyż odparowywanie jest dużo bardziej ekonomiczne od palenia. Dlaczego? Ponieważ w procesie spalania, gdy wziąć pod uwagę utratę składników aktywnych, zużywać trzeba znacznie więcej suszu. Natomiast używanie waporyzatorów jest na tyle efektywne, że nawet mała ilość suszu zapewnia maksymalny i długi efekt. Jednym z bardziej znanych i polecanych urządzeń przenośnych jest vaporizer Mighty. To produkt znanej, niemieckiej marki, która ma w produkcji tego rodzaju urządzeń bogate doświadczenie, co jest gwarancją jego najwyższej jakości. Warto również podkreślić, że jest to vaporizer hybrydowy, co oznacza iż łączy w sobie zalety ogrzewania kondukcyjnego i konwekcyjnego. Jest też bardzo szybkim urządzeniem, albowiem ogrzewa susz już w trzydzieści sekund, a produkowane przezeń obłoki pary nie mają sobie równych wśród waporyzatorów z tej półki cenowej.

Na uwagę zasługuje też fakt, że ten model jest bardzo solidnym i dobrze leżącym w dłoni vaporizerem, a przy tym dość lekkim. Tak naprawdę, Mighty, jest przenośną wersją najbardziej znanego urządzenia stacjonarnego tego niemieckiego producenta, toteż nie ma się czemu dziwić, że jego jakość jest tak wysoka.