Czasami w każdej branży, w każdym zawodzie, trafiają się piekielni klienci. Bez względu na to co byśmy robili i tak będzie źle. Możemy spędzić cały dzień i noc poprawiając nasz projekt, a oni i tak będą niezadowoleni. Modele domow nowoczesnych są popularne.

Modele domow nowoczesne są drogie.

Makieta architektonicznaOstatnio i mi trafił się taki klient. Przygotowuję makiety architektoniczne z tektury, kartek i innych papierniczych artykułów. Moimi głównymi klientami są biura architektoniczne i właśnie z jednego z takich biur pochodziło moje zamówienie. Nic nie zapowiadało, że nasza współpraca pójdzie tak źle. Miałam przygotować projekt nowego, flagowego projektu tego biura. Zbliżały się targi architektoniczne, więc biuro projektowe chciało się pokazać z dobrej strony i przygotować coś innowacyjnego. Modele domow nowoczesnych były dla nich idealne. Nie pierwszy raz przyjmuję takie zlecenie, więc od razu mogłam zabrać się do pracy. Klient chciał jednak sprawdzać jak idą prace, więc mam go informować o przygotowywaniu kolejnych poziomów. Kiedy miałam już gotowy parter i garaż to powiedział, że garaż powinien być jednak podwójny, bo tak to wygląda na przeciętny dom, a nie jak ekskluzywna willa. Na tym etapie jeszcze łatwo było to zmienić. Potem, kiedy miałam już drugie piętro to stwierdził, że na parterze powinien być jeszcze basen, a na piętrze wydzielona z sypialni garderoba. Jeszcze nie byłam tak zdenerwowana. Następnie, chciał mieć zdjęcia każdego kolejnego pomieszczenia, co zajmowało mi sporo czasu, żeby wszystko było dobrze widoczne, a poza tym, ociągało moją uwagę od pracy. Miałam już dosyć tej makiety, ale starałam się trzymać. Kiedy jednak kazał dach pokryć gontem, a nie dachówką jaką przygotowałam to miałam już dosyć i powiedziałam co o tym sądzę.

Dopiero dodatkowa płatność go oprzytomniła, bo już byłam gotowa rozwalić wszystkie makiety architektoniczne jakie miałam koło siebie. Modele domow nowoczesnych są potrzebne.