Mieszkanie przeznaczone było do wynajęcia, więc oczywiste było, że chciałam je wyremontować jak najniższym kosztem. Dlatego też zrezygnowałam z paneli podłogowych i płytek, ponieważ jak na moje możliwości finansowe, to zdecydowanie był to za duży wydatek.

Wykładzina w kuchni imitująca drewnianą podłogę

wykładziny pcv do kuchniMój brat namawiał mnie na panele, ale byłam nieugięta. Postanowiłam w kuchni położyć wykładzinę, która nie kosztowała dużo a i na dodatek była łatwa w utrzymaniu czystości. Brat w końcu odpuścił i pojechał ze mną do sklepu, gdzie dostępne były tanie wykładziny PCV do kuchni w niskich cenach. Brat to aż zaniemówił jak zobaczył jakie wykładziny były do kupienia. Mi najbardziej spodobała się ta, która imitowała panele podłogowe. Do kuchni nadawała się idealnie. Wykładzina była świetnej jakości, co od razu zauważył mój brat. Stwierdził też, że podjęłam słuszną decyzję decydując się na wykładzinę w kuchni. Kupiłam tę, która tak bardzo mi się spodobała. Do przedpokoju wybrałam tę samą wykładzinę, ażeby wszystko do siebie pasowało idealnie. Kiedy wróciliśmy z bratem z zakupów, to od razu zabrał się on za remont kuchni. Wykładzinę udało mu się dość szybko położyć i nie było z tym żadnego problemu. Następnego dnia odebrałam meble i brat je zmontował. Kuchnia była już gotowa. Wykładzina wyglądała perfekcyjnie i pierwszy rzut oka wyglądało tak, jakby faktycznie były położone panele. Wiedziałam już, że uda mi się uzyskać dość wysoką kwotę za wynajęcie tego lokalu.

Znalazłam szybko lokatorów. Było to młode małżeństwo, któremu moje mieszkanie od razu się spodobało. Mogłam na nim zacząć zarabiać. Na remont nie wydałam dużo, ponieważ udało mi się znaleźć dość sporo oszczędności. Tanio wyremontowałam całe mieszkanie i byłam zachwycona efektami.