My kobiety, uwielbiamy o siebie dbać. Pokazuje to między innymi wykres ilości kosmetyków kupowanych z roku na rok. Liczba kupionych produktów,przypadających na jedną kobietę ciągle wzrasta. Chcemy dążyć za modą, trochę się odmłodzić, ale też przede wszystkim podobać się sobie i sprawić, że z radością będziemy przyglądać się sobie w lustrze.

Zabieg mikrodermabrazji złuszczający naskórek

mikrodermabrazja zielona góraWiele z nas, co jakiś czas wybiera się do kosmetyczek i ma już swoje ulubione zabiegi. Testujemy, co dobrze na nas wpływa, co jest najbardziej korzystne. Mnie najbardziej pomaga mikrodermabrazja zielona góra i każdemu będę polecała ten zabieg. Nic tak nie pomogło mojej twarzy. Mikrodermabrazja to złuszczanie naskórka. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, ile może się go nagromadzić w przeciągu kilku tygodni. I później ten obumarły naskórek sobie jest, mimo, że nie jest nam do niczego potrzebny i zapycha pory, skóra nie wygląda na zdrową i dotlenioną. Niestety, ale tak już jest. Po usunięciu naskórka, poprzez złuszczaniu u kosmetyczki, nasza skóra jest wyraźnie odżywiona. Naskórek jej nie obciąża, co powoduje też lepszą absorpcję składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Warto po zabiegu często używać różnych maseczek, lub dobrych kremów, bo na pewno lepiej wnikną w naszą skórę. Ja chodzę na zabiegi regularnie, ale dla każdego będą to inne odstępy czasu. Musimy sobie zacząć obserwować naszą twarz, jak wygląda, jak reaguje na kosmetyki i wtedy wiedzieć, kiedy znów powtórzyć zabieg.

Odkąd cyklicznie chodzę do kosmetyczki, zauważyłam, że moja skóra cały czas wygląda młodo. Zniknęły mi pierwsze oznaki starzenia i czuję się o wiele lepiej w swoim ciele. O twarz trzeba dbać już od najmłodszych lat i zadbać o odpowiednie nawilżenie, bo skóra lubi tracić z wiekiem wodę.