Parę miesięcy temu okazało się, że muszę nosić okulary. Wiem, że wiele osób, kiedy dowiaduje się, że ma wadę wzroku, nie chce zacząć nosić okularów korekcyjnych (ewentualnie wybierają soczewki). Ja jednak byłam całkiem zadowolona, że będę mogła kupić sobie jakieś ładne, klasyczne okulary. Od zawsze podobali mi się ludzie noszący okulary.

Postawiłam na klasczyne okulary damskie

klasyczne okulary Solano damskieJak tylko dostałam receptę od okulisty, szybko poszukałam dobrego optyka w swoim mieście. Chciałam mieć pewność, że będę miała duży wybór jeżeli chodzi o oprawki i, że w salonie będzie pracować ktoś doświadczony. Na szczęście udało mi się znaleźć salon z naprawdę świetnym sprzedawcą i zaopatrzeniem. Po długich przymiarkach zdecydowałam się na klasyczne okulary Solano damskie, ponieważ wiedziałam, że model ten będzie sprawdzał się świetnie w każdej sytuacji. Oprócz tego, okulary te miały jeden, dodatkowy atut – posiadały w zestawie specjalną nakładkę, dzięki czemu w kilka sekund można było przeistoczyć je w okulary przeciwsłoneczne. Jest to naprawdę przydatny dodatek i nie zamieniłabym swoich okularów z clip-on na nic. Okulary, które wybrałam mają klasyczny wygląd, ale nie postrzają mnie. Wybrałam oprawki w kolorze granatowym, ponieważ te w kolorze czarnym wydawały mi się troszeczkę zbyt poważne. Same oprawki wyglądają delikatnie, ale są dość duże – idealnie pasują do twarzy. Cena okularów była przystępna – to kolejny plus.

Jeżeli będę w najbliższym czasie kupować kolejne oprawki, z pewnością zastanowię się nad zakupem okularów z tej samej firmy. Jestem naprawdę zadowolona z klasycznych okularów Solano – są wykonane naprawdę solidnie, a więc stosunek jakości do ceny był bardzo dobry. Następnym razem być może postawię na bardziej ekscentryczny model.