Jeżeli uważamy, ze mamy dobrą dykcję i przyjemnie brzmiący głos, to zawsze możemy cos z tym zrobić i jeszcze na tym zarobić. Istnieją bowiem specjalne miejsca, gdzie możemy pozostawić nagranie naszego głosu i przy dobrym szczęściu możemy zostać zwerbowani do jakiejś reklamy, audycji radiowej czy też innego niezmiernie interesującego i fajnego projektu.

Banki głosów idealne dla utalentowanych osób

popularna baza głosów lektorskichOdkąd tylko pamiętam, zawsze kochałam pracować głosem. Lubiłam czytać mojemu młodszemu rodzeństwu, w czasach szkolnych zawsze zgłaszałam się do konkursów recytatorskich czy nawet przedstawień, a na studiach z radością uczęszczałam na zajęcia z emisji głosu. Kiedy więc moja przyjaciółka opowiedziała mi o różnych miejscach – na przykład o stronach w internecie – gdzie można pozostawić próbkę swojego głosu i zostać zwerbowanym do reklam czy innych projektów, to uznałam, że koniecznie musze się w czymś takim sprawdzić. Zaczęłam więc robić research i ogromnie szybko znalazła się dla mnie bardzo fajna oraz popularna baza głosów lektorskich. Wiedziałam więc na sto procent, że będę z czegoś takiego zadowolona oraz usatysfakcjonowana. Z radością więc nagrałam swój głos do takiego oto banku głosów i już miesiąc później ktoś zgłosił się do mnie z prośbą o współpracę. Byłam więc absolutnie wniebowzięta czymś tak cudownym oraz wyjątkowym. Była to dla mnie niesamowita szansa oraz też przecudowna przygoda.

Jeżeli uważamy, że nasza dykcja jest bardzo dobra, to zdecydowanie warto jest dograć swój głos do jakiejś bazy. Teraz istnieją takie naprawdę popularne i rozchwytywane, dlatego jeżeli pozostawimy tam coś po sobie, to mamy szansę na wzięcie udziału w jakimś naprawdę wspaniałym projekcie i tym samym mamy szansę rozpocząć pracę jako na przykład lektor.