Jakiś czas temu przeprowadziliśmy się z mężem do nowego domu. Budowaliśmy go prawie dwa lata i już od dawna nie mogłam doczekać się tego momentu. Najdłużej trwało chyba samo wykończenie go. Moim, zdaniem teraz w środku jest tak jak tylko mogłam sobie to wymarzyć.

Profesjonalny grill na prezent

grille weberNa początku nie zajmowaliśmy się w ogóle ogrodem. Bo przecież chodziło o to, żeby móc jak najszybciej tam zamieszkać. Dopiero jak się wprowadziliśmy na dobre to zaczęliśmy tam trochę porządkować. Oczywiście po tym jak się wprowadziliśmy mieliśmy kilka imprez dla znajomych i rodziny. Chcieliśmy wszystkim pokazać jak teraz mieszkamy. W sumie chyba największą niespodziankę zrobili nam moi rodzice. Oni przyjechali do nas jako pierwsi i przywieźli coś naprawdę dużego co postawili od razu w ogrodzie. Byłam bardzo ciekawa co to jest. A okazało się, że jest to grill weber, który wyglądał imponująco. A mi grille weber zawsze podobały się najbardziej. Mama powiedziała mi ile ma funkcji. I, że teraz gdy będzie pogoda będziemy mogli urządzać przecież przyjęcia na świeżym powietrzu bo w końcu teraz możemy w końcu to robić, bo jest na to miejsce. Od razu też stwierdziliśmy, że tego grilla trzeba wypróbować. Wszyscy byli ciekawi jak będą smakowały potrawy właśnie z niego. Wszystko zostało bardzo szybko przygotowane. Dzięki temu, że ruszt jest tam bardzo duży mogłam jednocześnie przygotować nawet kilka rzeczy. Co jednak od razu sprawiło, że czas na obróbkę mięsa i przygotowanie ogólnie był dużo krótszy.

Już po jakimś czasie jedliśmy jedzenie z grilla. Smakowało pysznie. W sumie w okolicy to chyba tylko my mamy tak profesjonalny sprzęt. Uważam, że nie mogliśmy dostać lepszego prezentu. Od tamtej pory gdy tylko jest pogoda to grillujemy cały czas a ja odkrywam coraz to nowsze możliwości tego urządzenia.