Szkoła, której byłem dyrektorem była jedną z tych, które gwarantowały wysoki poziom nauczania. Była to szkoła prywatna, w której zatrudniani byli tylko najlepsi nauczyciele. Dobrze zarządzałem wszystkim i nigdy na nic nie brakowało pieniędzy. Byłem więc z siebie zadowolony.

Ławki szkolne kupione bezpośrednio u producenta

producent ławek szkolnychPo zakończeniu każdego roku szkolnego sprawdzałem stan mebli w szkole. Dawno nie wymieniałem ławek i czułem, że najwyższy czas na kupno nowych. Dzieciaki dbały o meble a ławki w mojej szkole stały od ośmiu lat. Przyszedł więc najwyższy czas, żeby wprowadzić zmiany. Dysponowałem odpowiednim budżetem na ten cel i mogłem kupić ławki do każdej sali. Ponadto najlepszy producent ławek szkolnych był moim bliskim znajomym i to u niego zamierzałem kupić te ławki. Pojechałem do jego siedziby firmy, żeby przy okazji porozmawiać i napić się kawy. Znalazł dla mnie czas i spotkaliśmy się w jego biurze. Dowiedziałem się, że znajomy wprowadził do produkcji nowoczesne ławki, które miały pojemnik i dzięki temu można było do środka schować książki. Było to dość wygodne i postanowiłem te konkretne ławki kupić do mojej szkoły. Koszt zakupu był nieco droższy od tradycyjnych ławek, jednak było mnie stać na tę inwestycję. Kupione ławki szkolne zostały dowiezione mi do szkoły a pracownik, którego zatrudniłem wszystkim się zajął. W nowym roku szkolnym dzieciaki już będą siedziały w nowych ławkach, które na pewno im się bardzo spodobają, ponieważ są nowoczesne i szerokie.

W sierpniu ustalałem plan zajęć dla wszystkich klas i wprowadziłem kilka zmian. Dzięki temu dzieciaki będą miały mniej zadań domowych a to na pewno wszystkim się spodoba. Planuję też na rozpoczęcie roku szkolnego przygotować ciekawą niespodziankę dla wszystkich.