Jakiś czas temu zakochałam się w nowoczesnym stylu. Akurat niedawno zdecydowaliśmy się przeprowadzić niewielki remont w mieszkaniu, by odświeżyć wszystkie pomieszczenia. Uznałam więc, że to doskonały moment na odmianę estetyki naszego otoczenia. Chciałam, by wszystkie pokoje stały się bardziej nowoczesne i ciekawe.

Lakierowane meble do nowoczesnej łazienki

nowoczesne meble łazienkowe z połyskiemZdecydowaliśmy się zmienić kolorystykę ścian w poszczególnych wnętrzach oraz część znajdujących się w nich mebli. Największe zmiany czekały łazienkę, która do tej pory wyglądała bardzo klasycznie, z elementami vintage. Wybraliśmy do niej nowoczesne meble łazienkowe z połyskiem. Podczas kupowania mebli zawsze kierujemy się kilkoma zasadami, które są dla nas istotne. Przede wszystkim staramy się stawiać na rzeczy wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jest to szczególnie ważne w przypadku łazienki, ponieważ w niej meble narażone są na szczególne warunki – wyższe temperatury oraz wilgoć. Drewno musi więc być odpowiednio zabezpieczone. Błyszczący lakier nie tylko spełnia taką funkcję ochronną, ale również pięknie się prezentuje i nadaje meblom niepowtarzalny charakter. To właśnie połączenie funkcjonalności i ładnej estetyki najbardziej mi się spodobało w meblach, które zdecydowaliśmy się wybrać. Dzięki nim charakter naszej łazienki odmienił się całkowicie – z klasycznego i nieco nudnego pomieszczenia stworzyliśmy oryginalne i nowoczesne wnętrze.

Łazienka w naszym mieszkaniu jest średniej wielkości, więc mieliśmy całkiem spore pole do popisu, jeżeli chodzi o tworzenie oryginalnego wystroju. Po zmianie koloru kafelków oraz zakupie oryginalnych mebli całość stała się bardziej nowoczesna i ciekawa. W takiej łazience czujemy się o wiele lepiej, więc wysiłek podczas tworzenia aranżacji nie poszedł na marne.