Na wielu konkursach i zawodach sportowych można zauważyć nowy trend, a mianowicie uczestnicy dostają drewniane medale. Drewno jest znowu w modzie  można zobaczyć po wielu zegarkach jakie są robione czy nawet etui na telefony i jak się okazuje również i w sporcie postanowiono wykorzystać tę modę i tworzy się wysokiej jakości medale z drewna dla uczestników.

Rośnie popularność drewnianych medali

medale drewnianeJeżeli chodzi o drewniane medale to okazało się, że stały się ona prawdziwym hitem na większości zawodów na jakich są one rozdawane. Jest to jak wiadomo niecodzienny rodzaj medalu jaki się otrzymuje za dane zawody czy tez osiągnięcia naukowe. W większości takich przypadków były robione zwykłe tanie medale o których większości osób zapomniała, albo wrzucała gdzieś do szafy. Jednak tanie medale drewniane są bardzo wyjątkowe i nie każdy może się takim pochwalić, więc nic dziwnego, że ludzie wywieszają się w widocznym miejscy w domu, tak by wszyscy mogli na niego patrzeć. Dzięki temu, że jest on zrobiony z drewna, to przy okazji może być bardzo ładna ozdobą dla naszego wnętrza i uzupełniać kolorystycznie jakąś część naszej ściany. Na zawodach można dostać medale zrobione z różnego koloru i jakości drewna, także najlepsi zawodnicy najczęściej dostają piękne medale zrobione z dębu, bo jak wiadomo jest to najbardziej szlachetny rodzaj drewna. Wówczas mamy piękna pamiątkę, na całe życie, bo nie wiadomo czy moda na drewniane medale przeminie czy też będzie rozrastać się jeszcze szybciej.

Jeżeli zapewnimy naszym zawodnikom nieco nie codzienne nagrody, to zapadają one im w pamięć na o wile dłuższy czas, przez co miło będą nas wspominać jako organizatorów. Tym bardziej, ze takie medale podobają się każdej grupie wiekowej, od dzieci nawet po seniorów.