Zmarszczki, które pojawiają się na naszej twarzy są całkowicie naturalnym procesem, który dotyczy każdego człowieka. Nie da się go zatrzymać, ale można nieco spowolnić lub niwelować niektóre zmiany skórne. Na ten problem na pewno znajdziemy rozwiązanie w medycynie estetycznej.

Czym jest wypełniacz z kwasem hialuronowym?

xela redermSkóra na twarzy jest bardzo delikatna, a w wielu miejscach cienka, przez co zmarszczki mogą na niej być bardzo widoczne. Chcąc sobie zapewnić młody wygląd pomimo upływu czasu, trzeba korzystać z nowoczesnych rozwiązań jakie oferuje medycyna estetyczna. Dzięki niej bez użycia skalpela można odmłodzić się o kilka, a nawet kilkanaście lat. Przede wszystkim podstawowym środkiem stosowanym w medycynie estetycznej jest wypełniacz Xela Rederm, który zawiera w swoim składzie bursztynian sodowy i kwas hialuronowy. Połączenie tych dwóch składników w jednej strzykawce do iniekcji w głębsze warstwy skóry, sprawia, że efekt jest bardzo wyraźny już po pierwszym zabiegu. Dzięki temu preparatowi, wykonywana jest redermalizacja, która pomaga skutecznie przeciwdziałać starzeniu si,ę skóry oraz przyczynia się jej odbudowy. Preparat tej marki reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy zachodzące w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry. Jest to wypełniacz o wysokiej jakości, który został przebadany dermatologicznie. Wykazuje długotrwałe działanie, dzięki specjalnej formule, która powoduje powolną biodegradowalność. Może być on stosowany wyłącznie przez profesjonalistów.

Wszelkich wypełniaczy nie powinno się samodzielnie stosować, gdyż można sobie wyrządzić krzywdę. Najlepiej udać się do sprawdzonego gabinetu medycyny estetycznej, gdzie specjaliści wykonają zabieg redermalizacji z wykorzystaniem omawianego preparatu.