Kiedy wraz z mężem zakupiliśmy dom byłam bardzo podekscytowana. Zdecydowaliśmy się na zakup nieruchomości na rynku wtórnym, gdyż nie chcieliśmy budować domu od podstaw. Chcieliśmy kupić dom do remontu by jak najszybciej się do niego wprowadzić.

Metalowy zlewozmywak do kuchni

zlew kuchenny jednokomorowy stalowyGdy udało nam się już zakupić nasz wymarzony dom pierwszym pomieszczeniem, jakie chcieliśmy wyremontować, była kuchnia. Była bardzo niefunkcjonalna i ciężko było w niej sprzątać czy gotować. Marzyła mi się piękna jasna i przestronna kuchnia, w której mogłabym swobodnie gotować i gościć swoją rodzinę czy też znajomych. Bardzo zależało mi również na tym aby w pomieszczeniu znalazły się niezbędne sprzęty elektroniczne. Chciałam mieć zmywarkę w zabudowie, piekarnik oraz dużą lodówkę. Chciałam aby blat kuchenny był duży. W związku z tym, że mieliśmy mieć zmywarkę uznałam, że zlew kuchenny jednokomorowy stalowy będzie idealnym rozwiązaniem. Zlew ze stali jest łatwy w utrzymaniu czystości, nie widać na nim zacieków. Poza tym miałam w nim zmywać jedynie naczynia, których nie można myć mechanicznie. Nie chciałam mieć większego zlewu, gdyż te małe jednokomorowe są proste w montażu i o wiele łatwiejsze w użytkowaniu. Poza tym zlew pasował do mojej minimalistycznej wizji kuchni, w której nie będzie niepotrzebnych ozdób. Zlew w kolorze stali czy metalu pasuje praktycznie do każdego stylu i jest uniwersalny. Z doświadczenia wiem, że im większy zlew, tym więcej naczyń do niego trafia. Zlew jednokomorowy wbrew pozorom w wielu kuchniach zdaje egzamin.

Moja nowa kuchnia wygląda idealnie i jest wręcz zjawiskowa. Jest nowoczesna i jasna. Sprzęty agd ułatwiają codzienne gotowanie posiłków a stalowy zlew jest bardzo funkcjonalny i podkreśla nowoczesny charakter pomieszczenia. Minimalizm i prostota w jednym.