Posiadam mnóstwo sprzętu, z którego nie tylko sam korzystam, ale też wynajmuję go klientom. Zarabiam na tym a zakup każdego sprzętu już dawno mi się zwrócił. O wszystkie urządzenia dbam bardzo, ponieważ muszą być one sprawne i zawsze gotowe do wynajęcia.

Za naprawę agregata gazowego nie zapłaciłem dużo

Agregaty gazowe LPGKiedyś w promocyjnej cenie zakupiłem agregat, który jest dla mnie stałym źródłem dochodu. Praktycznie wynajmuję go przez cały czas i chętnych ciągle przybywa. Agregaty gazowe LPG są świetne i dlatego zdecydowałem się taki zakupić. Ostatnio jak mi go oddał klient to skarżył się, że nie działał prawidłowo i od razu postanowiłem się tym zająć. Pojechałem do człowieka, który naprawia taki sprzęt i poprosiłem go, ażeby jak najszybciej zajął się naprawą. Już jest kilku oczekujących na jego wynajęcie w kolejce i dlatego nie mogę sobie pozwolić na jakieś opóźnienia. Wtedy pójdą gdzie indziej. Człowiek z serwisu od razu zaczął sprawdzać mój agregat i dość szybko udało mu się zlokalizować usterkę. Na szczęście to była bardzo drobna rzecz, którą dało się naprawić od ręki. Nawet dużo nie zapłaciłem i zadowolony wróciłem do firmy. Po godzinie pojawił się klient, który miał go wynająć. Agregaty gazowe LPG planuję kupić w większej ilości, ponieważ jedna sztuka to zdecydowanie za mało. Dzięki temu jak będę miał ich więcej to w razie usterki nie muszę się obawiać opóźnień. W przyszłym miesiącu rozejrzę się jakie agregaty są teraz do kupienia w promocji i na pewno się zaopatrzę w kilka sztuk.

Zgodnie z planem kupiłem więcej agregatów i teraz mam na stanie pięć sztuk. Wszystkie są na gaz, bo takie uważam za praktyczne. Udało mi się trafić na świetną promocję i dzięki temu mogłem ich kupić tak dużo. Teraz już będzie o wiele prościej i lepiej.