Przez ostatnie cztery lata wynajmowaliśmy z mężem mieszkanie u znajomych mojej siostry. Niedawno kupiliśmy jednak własne mieszkanie i właśnie zamierzamy się tam przeprowadzić. Właściwie przewieźliśmy już tam większość rzeczy, zostało tylko kilka mebli.

Kieleckie malowanie mieszkań i wynajęcia fachowca

malowanie mieszkańPrzed oddaniem wynajmowanego mieszkania postanowiliśmy jednak, że należy je chociaż trochę odświeżyć. W kuchni nie było położonych kafelków i ściany przez te cztery lata mocno się pobrudziły. Wcześniej myśleliśmy nawet o ich odświeżeniu ale malowanie mieszkań-kielce nie należy do naszych ulubionych czynności. Poza tym mieliśmy świadomość, że takie malowanie nic tak naprawdę nie da. Ściany będą się dalej brudzić. W tej chwili nie należało to już do naszych kłopotów, chcieliśmy jedynie zwrócić mieszkanie w takim samym stanie jak je odbieraliśmy. W Kielcach było dużo malarzy, którzy ogłaszali się w internecie. Niektórzy z nich oferowali nawet prace wysokościowe. Niestety spodziewałam się trochę innych granic cenowy. Kiedy usłyszałam pierwszą wycenę poczułam się jakbym rozmawiała z malarzem artystycznym a nie pokojowym. Niestety okazało się, że ceny wszędzie były zbliżone do siebie. Mąż zaproponował, żebyśmy pomalowali mieszkanie sami, ale było ono tak niewygodnie rozplanowane, że nie wyobrażałam sobie jak moglibyśmy to zrobić. Uparłam się na usługi malarskie i wydaje mi się, że to była słuszna decyzja.

Malarz pomalował całe mieszkanie w mniej niż osiem godzin i zrobił to naprawdę precyzyjnie. Byliśmy zadowoleni z efektu, właściciele również.