Jestem właścicielką niewielkiej przychodni, która działa bardzo prężnie. Ponieważ mamy podpisane umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, jest to zakład opieki publicznej i każdego dnia przewija się przez niego bardzo wielu pacjentów. Zajmujemy się zarówno doraźnym doradztwem medycznym, jak i pobieraniem materiałów do badań, czy wykonywaniem samych badań.

Skuteczna utylizacja odpadów

sprawny utylizacja odpadówW związku z działalnością tego typu pojawia się u nas bardzo duża ilość odpadów, które nie mogą wraz z normalnymi śmieciami pojechać na wysypisko. Przedmioty, takie jak strzykawki, wszelkiego rodzaju gazy i waciki oraz inne rzeczy mające kontakt z wydzielinami ciała muszą być odpowiednio zutylizowane. Na szczęście udało nam się nawiązać współpracę z firmą, której domeną jest sprawna utylizacja odpadów. Przede wszystkim firma posiada stosowne certyfikaty, dzięki którym mam pewność, że może się ona zajmować odbiorem i utylizacją odpadów tego typu. Firma do swoich zadań podchodzi bardzo odpowiedzialnie. Pracownicy, którzy zajmują się odbiorem odpadów są zawsze odpowiednio przygotowani, zarówno jeżeli chodzi o zabezpieczenie ich samych, jak i przyrządy potrzebne do zabezpieczenia odpadów. Zaraz po odbiorze odpady są odpowiednio zabezpieczane, wywożone oraz profesjonalnie utylizowane. Odbiory są zawsze terminowe a cena samych usług jest konkurencyjna, w związku z czym nie muszę obawiać się o koszty.

Ponieważ do swoich zadań pochodzę bardzo odpowiedzialnie, wiem że muszę zapewnić odpowiednią utylizację odpadom medycznym, które powstają w mojej przychodni. Na szczęście udało mi się znaleźć profesjonalną firmę, która zajmuje się odbiorem, zabezpieczeniem oraz odpowiednią utylizacją odpadów, w tym również odpadów medycznych, czy niebezpiecznych. Jestem bardzo zadowolona.