Przez pół życia pracowałem jako stolarz dla dużego przedsiębiorcy i wiele się nauczyłem. Zdobyte tak ogromne doświadczenie umożliwiło mi poprowadzenie własnej działalności, na którą się zdecydowałem. Nie było to łatwe, ale z pomocą bliskich udało się rozkręcić biznes.

Produkcja mebli kuchennych na wymiar 

meble kuchenne na wymiar w KatowicachZająłem się produkcją mebli kuchennych, bo znałem się na tym najlepiej. Wykonywałem stylowe meble i doszło po jakimś czasie do tego, że zacząłem realizować zamówienia. Klientów coraz częściej interesowały meble wykonane na wymiar i na tym przede wszystkim się skupiłem. Długo czekać nie musiałem na to, aż najlepsze będą właśnie moje meble kuchenne na wymiar w Katowicach, ponieważ odwiedzać zaczęli mnie również klienci spoza miasta. Znałem się na tym i świetnie wykonywałem swoją pracę. W firmie pracowali moi trzej synowie i był to interes rodzinny. Chłopcy zostali przeze mnie odpowiednio przeszkoleni i potrafili wykonać każde meble na wymiar. Janek, najstarszy syn jeździł do klienta, ażeby wymierzyć dokładnie kuchnię, gdyż bez tego precyzyjne wykonanie mebli na wymiar nie wchodziło w grę. Wszyscy synowie potrafili ze sobą doskonale współpracować i dzięki temu interes tak się kręcił. Meble kuchenne wykonywałem tylko z solidnych materiałów i dzięki temu klient zamówionymi u mnie meblami mógł cieszyć się przez długie lata. To był klucz do mojego sukcesu. Dla żony także wykonałem meble na wymiar i była nimi zachwycona. Nowa kuchnia bardzo jej się podobała.

Zatrudniłem więcej ludzi do firmy, bo brakowało mi rąk do pracy. Klientów przybywało i zamówień było coraz więcej. Byłem dumny ze swoich wszystkich pracowników, ponieważ od samego początku wszyscy bardzo się starali, przyczyniając tym samym do sukcesu firmy i dużych zysków.