Po ukończeniu szkoły chciałam poszukać dorywczej pracy. Okazało się, że moja sąsiadka potrzebuje osoby do opieki nad swoimi dziećmi. Bardzo dobrze ich znałam. Dzięki temu od razu zostałam zatrudniona. Na początku było ciężko.

Woda dla firm jest potrzebna

woda dla firmJednak z czasem przyzwyczailiśmy się do siebie. Nauczyłam się spełniać ich oczekiwania żywieniowe i robić rzeczy, które uwielbiają. Pewnego dnia poszliśmy na spacer. Chciałam zapisać się do szkoły policealnej dlatego zabrałam dzieci na chwilę do sekretariatu. Znajdowały się tam dystrybutory wody. Musiałam wytłumaczyć swoim małym aniołkom do czego służą takie urządzenia i jak działają. Nie było to łatwe zadanie. Opowiadałam jaką rolę pełni woda dla firm. Mówiłam, że ludzie, którzy pracuję w urzędach muszą czasami pić i potrzebują stałego dostępu do źródła. Każdy z nas chciałby mieć zapewnione bardzo dobre warunki. Dlatego woda dla pracowników powinna być bardzo dobrej jakości oraz spełniać wszystkie wymagania. Dzieci wpadły na pomysł, żeby zamontować w ich pokoju specjalne poidło. Na prawdę bardzo mnie to rozśmieszyło. Rozumowanie małych dzieci jest ciekawe i inspirujące. Nie sądziłam, że woda do biura wzbudzi tak ogromne zainteresowanie. Jednak nie wiem bardzo wielu rzeczy. Wszystkiego po kolei się uczę. Bardzo polubiłam swoje zajęcie. Niestety zachorowałam i musiałam z tego zrezygnować. Bardzo długo leżałam w szpitalu. Na szczęście wyszłam i zaczęłam nowe życie. Znalazłam nawet miłość swojego życia. Jednak czasami nachodzą mnie wspomnienia. Woda do firm już na zawsze będzie kojarzyła mi się z moimi małymi dziećmi. Teraz są już maturzystami. Nie mogę uwierzyć, że czas tak szybko mija.

Okazało się, że nigdy o mnie nie zapomniały. To był mój duży sukces. Często są moimi gośćmi. Spotykamy się na herbatę. Opowiadają mi o swoich problemach oraz radościach. Chciałabym, aby im się udało.